praca Wiadomości branżowe

19 marca 2012 ? POLITECHNIKA OPEN

Drzwi przed przyszłymi studentami w poniedziałek 19 marca otworzy Politechnika Gdańska. Na wielką imprezę informacyjną zapraszamy w godz. 9-15. W samo południe do dziedzińca południowego wszystkich gości zaprasza Jego Magnificencja Rektor, prof. Henryk Krawczyk. POLITECHNIKA OPEN!

Zwiedzanie Politechniki proponujemy rozpocząć od wizyty w pięknym i – trzeba przyznać – majestatycznym Gmachu Głównym, gdzie w holu przed biblioteką stanie InfoPoint, czyli punkt informacyjny imprezy.

Na dziedzińcu im. Jana Heweliusza swoją ofertę zaprezentuje wszystkie dziewięć wydziałów PG. W tym samym dziedzińcu zwanym z racji swego położenia geograficznego południowym stoisko rozstawi także Dział Kształcenia i Realizacji Dydaktyki, odpowiedzialny na naszej uczelni za rekrutację. O godz. 11.30 zaplanowano prezentację oferty edukacyjnej PG.

Z kolei na dziedzińcu północnym będzie okazja, by poznać studentów działających w samorządzie, kołach naukowych  i organizacjach studenckich. Wszak lata spędzone na uczelni to nie tylko czas ostrego zakuwania, ale także okazja do poznania fantastycznych ludzi.

Jak wygląda komora bezechowa? Czym zajmuje się laboratorium “Budynek Inteligentny”?

Politechnika Open to taki dzień, w którym na wszystkich wydziałach odbywać się będą ciekawe prezentacje. Będzie okazja, by zajrzeć do laboratoriów i podejrzeć prawdziwe studenckie ćwiczenia. Zachęcamy więc do penetrowania kampusu Politechniki Gdańskiej. Program imprezy znajduje się pod adresem:  http://rekrutacja.pg.gda.pl/?doc=1294&lang=pl.

Dołączcie do zadowolonych!

Politechnika oferuje 32 kierunki studiów. Od października uruchamiamy kolejny kierunek – gospodarkę przestrzenną na Wydziale Architektury.  Warto dodać, że prowadzimy studia na kierunkach zamawianych, na których najlepsi studenci otrzymują wysokie stypendia przez cały rok akademicki, już od pierwszego roku studiów.

Dysponujemy bardzo dobrą kadrą, ale także coraz lepszym wyposażeniem. Inwestujemy w infrastrukturę i aparaturę.

Mamy świetne zaplecze do uprawiania sportu i fantastycznych studentów, działających w licznych kołach zainteresowań oraz najstarsze radio studenckie w Polsce.

Szczycimy się drugą pozycją w rankingu wszystkich uczelni wyższych w Polsce pod względem popularności wśród kandydatów.

Więcej informacji na www.rekrutacja.pg.gda.pl

Similar Posts