praca Wiadomości branżowe

3M w czołówce najbardziej pożądanych pracodawców 2012 roku

3M to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców 2012 w opinii specjalistów i menadżerów w kategorii ?produkcja przemysłowa?. W trzeciej edycji rankingu Antal International firma zajęła prestiżowe drugie miejsce. ?Najbardziej

3M to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców 2012 w opinii specjalistów i menadżerów w kategorii ?produkcja przemysłowa?. W trzeciej edycji rankingu Antal International firma zajęła prestiżowe drugie miejsce.

 

?Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2012? to trzecia edycja rankingu Antal International przeprowadzonego pod patronatem Business Centre Club. Firma 3M została wyróżniona w kategorii ?produkcja przemysłowa? zajmując drugie miejsce w zestawieniu. Raport przygotowano na podstawie opinii 1500 ankietowanych, polskich specjalistów i menadżerów z różnych branż.

Ankietowani wskazali firmy, w jakich chcieliby podjąć zatrudnienie i jakie warunki pracy byłyby dla nich satysfakcjonujące. Ponadto odpowiedzieli na pytania dotyczące oczekiwań i kryteriów, jakie firmy powinny spełnić. Z raportu wynika, że respondenci najbardziej cenią sobie styl zarządzania, kulturę organizacyjną, stabilność zatrudnienia oraz innowacyjność.

– Jesteśmy dumni, że starania 3M o najwyższą jakość standardów zatrudnienia zostały docenione przez polskich menadżerów. W Polsce zatrudniamy obecnie ponad 1600 pracowników i jako koncern, którego podstawowym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów, dbamy również o innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę wewnątrz firmy. Nasza kultura organizacyjna, oparta na współpracy i wzajemnej inspiracji, przynosi oczekiwane efekty. Tak wysoka pozycja w rankingu to najlepszy dowód, że rozwijamy się we właściwym kierunku –  powiedział Piotr Skaldawski, Dyrektor HR z 3M w Polsce. 

Laureaci rankingu uczestniczyli w uroczystej ceremonii, która odbyła się 4 grudnia 2012 r. Nagrodę dla 3M odebrał w Business Centre Club Piotr Skaldawski. 

***

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W ubiegłym roku firma obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne (największy mieści się we Wrocławiu) oraz zatrudnia ponad 1600 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 sektorów: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, Ochrona i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok.350 mln USD.

A to już wiesz?  Zarządzać dokumentami z prędkością kolibra

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł ?Firmy XX-lecia 1990-2010? przyznany jej przez Polski Klub Biznesu, ?Business Superbrand 2010? oraz tytuł Perły Polskiej Gospodarki 2011.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 30 mld USD, zatrudnia 84 000 osób na całym świecie i działa w ponad 65 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy