praca Wiadomości branżowe

Camper Park Politechniki Gdańskiej. Wszyscy jesteśmy kibicami

30 miejsc postojowych dla turystów podróżujących camperami przygotowała Politechnika Gdańska. Camper Park zlokalizowany jest tuż za Multikinem i Opera Office przy ul. Towarowej 40 ? na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Teren wyposażony w dostęp do prądu, bieżącej wody, punkt odbioru nieczystości, a nawet stanowisko do grillowania oddany zostanie do użytku kibicom przyjeżdżającym na Euro 2012. Potem będzie funkcjonował do końca września dla wszystkich podróżników.

Goście camper parku mogą korzystać z kabin prysznicowych i toalet w Centrum Sportu Akademickiego. Co więcej do dyspozycji gości będzie nowoczesna infrastruktura rekreacyjna: 25-metrowy basen pływacki, korty tenisowe ? w hali i pod gołym niebem, siłownia, boiska do koszykówki i do plażowej piłki siatkowej.

Czysto, komfortowo i bezpiecznie. Teren jest monitorowany, ale także strzeżony przez ochroniarzy. Dla każdej karawany przeznaczono 100 metrów kwadratowych do wykorzystania.

? Centrum Sportu Akademickiego ma sporo do zaoferowania ? mówi Krzysztof Kaszuba, dyrektor centrum. ? Znajduje się w centrum Wrzeszcza, przy głównym szlaku komunikacyjnym. Blisko stąd do Śródmieścia, do stadionu, do plaży i do centrów handlowych we Wrzeszczu.

Dyrektor podkreśla, że stanowiska camperowe jednocześnie są położone na lekkim uboczu, w cieniu drzew, gdzie można spokojnie stacjonować podczas wakacji.

? Oferta korzystania ze wszystkich właściwie obiektów centrum sportu czyni to miejsce komfortowym punktem do wypoczynku ? dodaje Kaszuba. ? Co warto zaznaczyć, kibice mogą w ciągu 25 minut spokojnego spaceru dojść stąd na piechotę do stadionu.

Ze wszystkich kierunków dochodzi tu ścieżka rowerowa. W odległości 200 metrów w kierunku Śródmieścia znajduje się piękny park spacerowy.

Parking powstał przy głównej ulicy Wrzeszcza, trzy minuty do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej i kilku linii tramwajowych.

Cena za dobę camperowania wynosi 20 euro plus 20 za każdą osobę.

Więcej informacji na www.camperpark.pg.gda.pl

 

Doskonała lokalizacja

  • do stadionu UEFA EURO 2012 ? 25 minut spacerem lub 9 minut tramwajem
  • do Głównego Miasta ? 20 minut spacerem lub 7 minut tramwajem
  • do Strefy Kibica przy placu Zebrań Ludowych ? 15 minut spacerem lub 5 minut tramwajem
  • do plaży w Brzeźnie ? 15 minut tramwajem, 20 minut rowerem
  • do Sopotu ? 9 minut Szybką Koleją Miejską
  • do Gdyni ? 18 minut Szybką Koleją Miejską

Similar Posts