studia

Case week na Politechnice Gdańskiej

Case week na Politechnice Gdańskiej Nic nie jest tak trudne do podjęcia, niebezpieczne do przeprowadzenia i niepewne w skutkach, jak wprowadzanie nowego porządku rzeczy. Cytat

Case week na Politechnice Gdańskiej

Nic nie jest tak trudne do podjęcia, niebezpieczne do przeprowadzenia i niepewne w skutkach, jak wprowadzanie nowego porządku rzeczy. Cytat z Nicolo Machiavellego stał się mottem jednego z warsztatów pt. zarządzanie zmianą, przygotowanych przez firmę Comarch S.A. dla studentów Politechniki Gdańskiej. Szkolenie odbędzie się już 13 kwietnia 2011, miejsc jest niewiele, bo tylko 24, a termin rejestracji kończy się 7 kwietnia.

W ramach akcji Case week w Gdańsku odbędą się jeszcze jedne warsztaty ? dla twórców aplikacji webowych. Szkolenia organizują w całej Polsce studenci działający w IAESTE.
? Po raz pierwszy warsztaty studium przypadku wkraczają w dziedziny techniczne ? podkreśla Mateusz Zieliński, student II roku informatyki stosowanej, współorganizator akcji.

Idea warsztatów polega na tym, że podczas wspólnie przepracowanego czasu praktycy profesjonaliści wskażą studentom ich silne strony i pomogą zdefiniować obszary, które kandydat na pracownika powinien jeszcze w sobie rozwijać.
Pomogą także zweryfikować projekty wymyślone przez studenta.
Dzięki udziałowi w case study masz unikalną szansę nawiązania kontaktu ze swoim przyszłym pracodawcą! Niewykluczone, że razem z kolegą lub koleżanką, z którym/ą będziesz rywalizować o najlepsze rozwiązania zadania warsztatowego, za kilka tygodni będziesz realizować projekt wdrożeniowy najnowszej technologii, a twoim szefem będzie prowadzący warsztat.

Miejsc jest niewiele, bo tylko 24, dlatego warto się pospieszyć.
Więcej szczegółów znajdziesz na http://www.caseweek.iaeste.pl/caseweek. Tam również musisz wysłać zgłoszenie do udziału w warsztatach. Osoby zakwalifikowane na warsztat otrzymają potwierdzenie na adres e-mail podany przy rejestracji.

Dwa tematy do wyboru
? Bezpieczeństwo aplikacji www ? dla studentów informatyki
? Zarządzanie zmianą ? dla studentów informatyki, zarządzania i innych zainteresowanych tematyką zarządzania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy