praca Wiadomości branżowe

Co nas truje i co możemy z tym zrobić ? zapraszamy na konferencję na Politechnice Gdańskiej

Jakość powietrza, wody i gleby, technologie służące oczyszczaniu i monitorowaniu środowiska oraz uregulowania prawne będą tematami dwóch konferencji rozpoczynających się w czwartek, 6 czerwca 2013 na Politechnice Gdańskiej. Referaty na sympozjum przygotowali naukowcy, ale także przedstawiciele administracji samorządowej i centralnej odpowiedzialnej za środowisko. Będą również

Jakość powietrza, wody i gleby, technologie służące oczyszczaniu i monitorowaniu środowiska oraz uregulowania prawne będą tematami dwóch konferencji rozpoczynających się w czwartek, 6 czerwca 2013 na Politechnice Gdańskiej. Referaty na sympozjum przygotowali naukowcy, ale także przedstawiciele administracji samorządowej i centralnej odpowiedzialnej za środowisko. Będą również prawnicy.

Zapraszamy w czwartek i piątek do auli w Gmachu Głównym PG od godz. 9.

Pierwszy wykład pt. Implementacja nowych regulacji w ochronie powietrza atmosferycznego w Polsce przygotowali: Krystyna Szymańska ? dyrektor Agencji Monitoringu Regionalnego Atmosfery Aglomeracji Gdańskiej i prof. Waldemar Wardencki z Katedry Chemii Analitycznej Politechniki Gdańskiej.

Konferencji będą towarzyszyły pokazy systemów zaprojektowanych przez naukowców z Politechniki Gdańskiej, m.in. mobilnego analizatora do pomiaru zanieczyszczeń komunikacyjnych oraz elektronicznego nosa.

Pełen program konferencji znajdą Państwo na stronie http://www.pg.gda.pl/chem/aimzs/

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy