praca Wiadomości branżowe

Darboven Idee Grant ? ponieważ innowacja jest kobietą

Młode kobiety z pomysłem na biznes lub prowadzące nowo powstałą firmę zachęcamy do udziału Darboven Idee Grant. Główna nagroda w konkursie wynosi 100 000 złotych. Uroczysta inauguracja Darboven Idee Grant odbędzie się w Gdańskiem Parku Naukowo-Technologicznym, 23 marca o godz. 12.00. Zapraszamy.

Przedmiotem konkursu Darboven Idee Grant jest projekt przedsięwzięcia biznesowego opartego na innowacyjnym i niekonwencjonalnym pomyśle. Projekt powinien być możliwy do zrealizowania w polskich realiach gospodarczych.

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie Polki planujące samodzielne stworzenie nowej firmy, bądź prowadzące działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata. Hasłem przewodnim konkursu jest fraza: Ponieważ innowacja jest kobietą!

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się wypełniając elektroniczny formularz, który niebawem pojawi się na stronie www. darboven.pl

Darboven Idee Grant skierowany jest do młodych, aktywnych kobiet, których odwaga w podjęciu działalności gospodarczej i duch przedsiębiorczości powinny być nie tylko wspierane, ale także nagradzane – mówi Maciej Matynia, prezes zarządu J.J. Darboven Poland.

Albert Darboven jest pomysłodawcą oraz fundatorem głównej nagrody w konkursie Darboven Idee Grant – inicjatywie mającej na celu promowanie przedsiębiorczości oraz pomoc w realizacji pomysłów biznesowych wśród kobiet.

Nagroda przyznawana jest w Niemczech od 1997 roku pod nazwą Darboven IDEE – Förderpreis, a w Polsce w marcu rozpocznie się czwarta edycja konkursu.

Zobacz, jakimi pomysłami urzekły jury konkursu laureatki poprzednich edycji – http://www.darboven.pl/idee_grant/edycje.html.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #br   #dla   #iem   #informacji   #kiedy   #nad   #od   #ona   #pl   #pod   #polska