pieniądze

Data System Group rozwija skrzydła

Uruchomienie biura w Warszawie, nowy wizerunek w Internecie to tylko niektóre elementy strategii, której końcowym efektem będzie wejście poznańskiej firmy Data System Group (DSG) na giełdę.

– Firma dynamicznie się rozwija i pozyskuje coraz więcej nowych dużych klientów. Konieczne stało się uruchomienie placówki DSG w Warszawie, co uczyniliśmy we wrześniu. Powoli zbliżamy się do momentu, w którym będziemy chcieli zweryfikować naszą strategię oferując nasze akcje inwestorom. Nie ukrywam, że naszym celem jest wejście na Giełdę Papierów Wartościowych lub rynek NewConnect. Decyzję który to będzie z rynków podejmiemy po analizie wyników za 2010 r.- zapowiada Tomasz Waligóra, prezes DSG.

Data System Group specjalizuje się w budowaniu rozwiązań mobilnych bazujących na technologii GPS i GSM dla firm transportowych, logistycznych, spedycyjnych oraz innych przedsiębiorstw korzystających z tego typu rozwiązań (oszczędzanie paliwa, lokalizacja aut, zarządzanie flotą, ochrona pojazdów, komunikacja z naczepą, transfer danych w roamingu, SMS Sender, lokalizacja osób). DSG zajmuje się również przygotowywaniem specjalistycznych raportów dotyczących sytuacji na krajowych drogach.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie (czerwiec) DSG wygrało przetarg na budowę systemu monitoringu i zarządzania flotą w firmie Przewozy Regionalne (docelowo będzie obsługiwać tam 1000 pojazdów) oraz na wdrożenie zaawansowanego systemu monitoringu (wrzesień) w Telekomunikacji Kolejowej (ponad 200 samochodów osobowych i dostawczych).
??????????????????????????????????????????????..
INFORMACJE O FIRMIE:
Firma Data System powstała w 2003 r. Jest producentem oraz dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań bazujących na technologii GPS, GSM oraz infrastrukturze sieci komórkowych. Spółka specjalizuje się również w usługach informatycznych, dostarczając dedykowane, inteligentne aplikacje wykorzystujące lokalizacje, monitoring, GPS do zwiększania efektywności i upraszczania przebiegów procesów logistycznych w przedsiębiorstwach (oszczędzanie paliwa, lokalizacja aut, zarządzanie flotą, ochrona pojazdów, komunikacja z naczepą, transfer danych w roamingu, SMS Sender, lokalizacja osób). Rozwiązania Data System Group łączone są z wewnętrznymi systemami klienta, tworząc zintegrowane systemy logistyczne. Klientami poznańskiej firmy są m.in. Orlen Transport, PKP Cargo czy Polski Koncern Mięsny Duda. W 2009 r. spółka wypracowała przychody na poziomie 10 mln zł.
Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=1172840858

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy