praca Wiadomości branżowe

Debata dla studentów ? projekt marihuana

Marihuana należy do najbardziej rozpowszechnionych, a tym samym najczęściej używanych narkotyków w Polsce i na świecie. Zapraszamy na debatę pod hasłem ?projekt marihuana?. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 grudnia o godz. 17. w klubie Kwadratowa. Na rozgrzewkę ? występ Abelarda Gizy, lidera kabaretu Limo. Wstęp wolny!

Będzie okazja do rzetelnej rozmowy ? żadnej propagandy, tylko fakty. Za stołem eksperckim zasiądą Aleksandra Cebella, psycholog i psychoterapeuta, dr Marcin Szulc z Zakładu Psychologii Sądowej i Psychologii Osobowości Uniwersytetu Gdańskiego oraz Przemek Hirniak z ?Krytyki Politycznej?. Dyskusję poprowadzi Tomasz Słomczyński, “Dziennik Bałtycki?.

Debata jest częścią programu profilaktycznego Full Control oraz kampanii Narkotyki info.pl-czysta informacja. Celem programów jest promowanie zdrowego stylu życia w środowisku akademickim, umożliwienie studentom korzystania z poradnictwa i konsultacji oraz zwiększenie dostępu do wiedzy na temat używania substancji psychoaktywnych.

Konsultacje odbywają się w Międzyuczelnianym Punkcie Konsultacyjnym na Politechnice Gdańskiej (budynek Bratniak, pok 210, ul. Siedlicka 4), a także za pośrednictwem Internetu: www.narkotykiinfo.pl

Debatę ?projekt marihuana? organizują Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień oraz Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej ?MROWISKO?. Politechnika Gdańska jako uczelnia gromadząca 25 tys. studentów stała się naturalnym partnerem kampanii.

 

 

Similar Posts