praca Wiadomości branżowe

Dzień otwarty innowacyjnej uczelni w trójwymiarze

Licealisto chcesz poznać smak studiów na nowoczesnej uczelni? Chciałbyś spróbować swoich sił w świecie animacji komputerowej, zagrać na giełdzie, albo poznać techniki łamania zaszyfrowanych danych i sztukę wystąpień publicznych? Przyjdź koniecznie już w najbliższą środę na Dzień Otwarty WSIiZ. Uczelnia przygotowała dla uczestników moc atrakcji, które pokażą innowacyjne metody kształcenia i technologie oraz unikatowe narzędzia, jakie oferuje dla studentów. Część warsztatów odbędzie się w zaawansowanych technologicznie laboratoriach CEM.

 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na Dzień Otwarty 18 stycznia od 9.00 do 14.00 do nowoczesnego Centrum Edukacji Międzynarodowej  znajdującego na terenie Centrum Turystyki i Rekreacji w kampusie w Kielnarowej.

– Dla pasjonatów Grafiki Komputerowej przygotowaliśmy warsztaty z podstaw  animacji  komputerowej. Uczestnicy dowiedzą się np. jak zaanimować wybuch jądrowy i poznają podstawy tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne. Przyszli ekonomiści poznają tajniki giełdy walutowej i dowiedzą się jak zarobić swój pierwszy milion w 5 minut – mówi Magdalena Głodowska z Działu Promocji WSIiZ.

Dla programistów i informatyków uczelnia przygotowała prezentację technik odzyskiwania oraz łamania zaszyfrowanych danych, sprzętu CISCO oraz telefonii cyfrowej VoIP, oraz  robotów. Uczelnia przygotowała też prezentację nowego kierunku Aviation Management (Zarządzanie Lotnictwem), który oferuje jako jedyna w Polsce i jedna z kilku w Europie. Uczestnicy poznają m.in. obsługę systemu rezerwacji lotniczej.

Przyszłych studentów kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna zapraszamy na  warsztaty z dykcji i wystąpień publicznych, a także na warsztat radiowych sztuczek  montażowych, gdzie uczestnicy dowiedzą się m.in. jak z głosu kobiecego zrobić męski lub głos krasnala. Dla przyszłych kosmetologów będą warsztaty z analizy kolorystycznej oraz etykiety stroju i makijażu, a wykładowca podpowie jak dobrać strój i makijaż do okazji.  Szahidki, Czarne Wdowy, Smiertnice czyli  kobiety w terroryzmie –  to wykład dla przyszłych adeptów Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Turystyka i Rekreacja zaprasza na podróż po Ameryce Południowej i wykład o krajobrazach, ludności Peru, Chile i Boliwii.

– Oprócz warsztatów, prezentacji i wykładów, dla uczestników przewidziane jest zwiedzanie kampusu, jazda konna na krytej ujeżdżalni , porady wizażystki , nauka tańca brzucha lub nauka pisania imion w egzotycznych językach, m.in. w hindi i po arabsku. Licealiści będą także mogli wziąć udział w  konkursach z atrakcyjnymi nagrodami – informuje Urszula Pasieczna, Rzecznik prasowy WSIiZ – Przedstawimy też najnowszą ofertę dydaktyczną. Wykładowcy, asystenci i studenci odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kierunków, specjalności i programu studiów.

Zapisy pod nr tel. 1786614 31 lub adresem e- mail [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona. Nauczyciele i opiekunowie grupy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wykładzie.

 

Similar Posts