Wiadomości branżowe

Fisz Emade Tworzywo zagra w Kwadratowej

Już 13 października Fisz Emade Tworzywo przyjadą do Kwadratowej z albumem, który w zeszłym roku został wyróżniony Fryderykiem. 

Fisz Emade chyba nigdy nie brzmieli tak mocno i energetycznie. “Zwierzę bez nogi” to album w dużym stopniu sentymentalny ? to podróż do czasów, kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej arenie. Minęło ponad 10 lat od czasu wydania płyty “Polepione dźwięki”, dlatego

Fisz Emade dumnie mianują się “mistrzami starej szkoły” i prezentują materiał, stylistycznie nawiązujący do ich pierwszych inspiracji muzycznych, w tym do pionierskiego hiphopu. Ci, którym brakowało klasycznych rymów Fisza i mistrzowskiej produkcji Emade będą na pewno usatysfakcjonowani – przesterowany rap podbity mocnym rytmem nie brzmiał tak dobitnie od czasów “Check Your Head” Beastie Boys, do twórczości których fani znajdą nawiązania chociażby oglądając teledysk zapowiadający płytę. Fisz i Emade nie byliby oczywiście sobą gdyby nie pokazali także drugiej strony swoich muzycznych fascynacji. Bracia nadal uważnie poszukują nowych brzmień – na nowym albumie znalazło się też miejsce dla wycieczek w stronę elektroniki i dubu.

Kiedy? 13 października (niedziela), godz.20.00

Bilety: studenckie 30 zł, normalne 40 zł (przedsprzedaż)

Punkty sprzedaży:

-biuro klubu (Bratniak, pok. 211) od poniedziałku do piątku w godz. 10-15

-punkty sprzedaży Eventim (Empik, Media Markt, Saturn)

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy