praca Wiadomości branżowe

III Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów

Od 10 do 14 października Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl odwiedziło tysiące kandydatów. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy internauci mogli wziąć udział w interaktywnych seminariach z zakresu rozwoju zawodowego.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to specjalnie przygotowana platforma internetowa w technologii 3D, dzięki której kandydaci bez potrzeby wychodzenia z domu i w piżamach mogli przeglądać setki ofert pracy oraz rozmawiać na czatach z pracodawcami.  Każdy z  odwiedzających mógł rozwiązać test kompetencyjny w celu znalezienia pracodawcy pasującego do jego kompetencji i oczekiwań.

Pracodawcy mieli możliwość nie tylko prezentacji ofert pracy, ale przede wszystkim nawiązania bezpośredniego kontaktu z poszukującymi pracy za pomocą chat-roomów oraz szkoleń realizowanych w czasie rzeczywistym.

Już od pierwszych dni Targi cieszyły się dużą popularnością odwiedzających. Stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 99 600 unikalnych użytkowników.

„To już trzecia edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny udało nam się zainteresować tak dużą liczbę kandydatów oraz zaprezentować innowacyjny sposób poszukiwania pracy i nawiązywania kontaktów z pracodawcami. Wielu kandydatów po raz pierwszy spotkało się z tego rodzaju platformą i bardzo chwaliło sobie jej funkcjonalność”, mówi Małgorzata Majewska z monsterpolska.pl. „Osoby, które dopiero teraz dowiedziały się o naszej imprezie zapraszam na monsterpolska.pl, gdzie mogą nadal przeglądać aktualne oferty pracy oraz czytać ciekawe materiały dotyczące rozwoju kariery zawodowej”, dodaje Małgorzata Majewska.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znaleźli się Accenture, Bank BPH, Capgemini, Corning Cable Systems, Decathlon, EURES, Grafton,  Hays, Infolor Polska, Infosys BPO,  KPMG, mamstartup.pl,  MDDP,  Motorola, Netia, Play, PwC, Ri Consultancy, Samsung, Motorola, SII, TP S.A.

Patronami wydarzenia byli: Interia.pl, Brief.pl, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, DBM, grajwysoko.pl, iwoman.pl, kobieta24.pl, Magazyn Rekruter, mamstartup.pl, menadzersprzedazy.pl, Money.pl, Personel i Zarządzanie, Personel Plus, rynekpracy.pl, SAZ, Student.pl, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Similar Posts