praca Wiadomości branżowe

ING Bank Śląski Solidnym Pracodawcą Roku

Już po raz drugi ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem Solidnego Pracodawcy Roku. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych polskich konkursów dotyczących zarządzania personelem. Nagroda jest przyznawana za wyjątkowo efektywną oraz innowacyjną politykę personalną. Konkurs Solidny Pracodawca ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw i instytucji najrzetelniejszych pod

Już po raz drugi ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem Solidnego Pracodawcy Roku. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych polskich konkursów dotyczących zarządzania personelem. Nagroda jest przyznawana za wyjątkowo efektywną oraz innowacyjną politykę personalną.

Konkurs Solidny Pracodawca ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw i instytucji najrzetelniejszych pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Kapituła organizowanego od dziesięciu lat przez wydawcę ogólnopolskiego dodatku do Rzeczpospolitej ?Rzecz o Biznesie? konkursu bierze pod uwagę wiele czynników wpływających na warunki pracy. Spośród kryteriów weryfikowanych w konkursie są m.in. możliwości indywidualnego rozwoju, świadczenia i warunki socjalne, działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz dynamika zatrudnieniowa.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy