praca Wiadomości branżowe

Inżynieria ropy i gazu ? zapraszamy na II edycję studiów podyplomowych

Nabór na dwusemestralne studia podyplomowe Inżynieria ropy i gazu odbywa się po raz drugi na Politechnice Gdańskiej. Pierwszy zjazd planowany jest na weekend 8-9 marca 2013. Dokumenty należy złożyć do 20 lutego. Warunkiem przystąpienia do podyplomowych jest ukończenie studiów wyższych ? magisterskich, inżynierskich lub licencjackich, nie tylko politechnicznych.

Zadowoleni są słuchacze pierwszej edycji. Kurs ukończyło już 45 osób ? wśród nich przedstawiciele przemysłu i pomorskiej administracji.

Paweł Połetko, pracujący w serwisie maszyn i urządzeń energomechanicznych chwali interaktywną formę wykładów, otwartość wykładowców, nastawienie na analizę tez i faktów oraz dyskusje w gronie koleżanek i kolegów.

? Podczas zajęć na Politechnice Gdańskiej spotkałem fachowców w swoich dziedzinach ? relacjonuje Paweł Poletko. ? Usystematyzowałem i zgłębiłem wiedzę dotyczącą poszukiwań węglowodorów i nie tylko. Niezwykłe wykłady dotyczące stanu środowiska naturalnego, konieczności jego ochrony, bezpieczeństwa energetycznego kraju, genezy powstawania surowców energetycznych pozwoliły mi spojrzeć inaczej na rzeczywistość.

Dla słuchacza istotne były również informacje z zakresu obowiązującego prawa.

Strzałem w dziesiątkę nazywa powołanie studiów z zakresu wydobycia ropy i gazu inny fachowiec pracujący w Norwegii. ? Wiele zajęć było prowadzonych przez doświadczonych praktyków związanych z wydobyciem ropy i gazu, pracujących w konkretnych z nazwy koncernach zajmujących się poszukiwaniem oraz wydobyciem ropy i gazu ? chwali inż. mechanik, mgr ekonomii, absolwent MBA pracujący od lat w branży morskiej.

Zapraszamy.

O szczegóły można dopytać sekretarza studiów ? Wojciecha Olszewskiego, tel. +48 604 684 118.
Polecamy również stronę internetową studiów podyplomowych

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy