praca

Jak znaleźć pracę? Jak znaleźć pracownika?

Jak znaleźć pracę? Jak znaleźć pracownika?
Spotkania eksperckie monsterpolska.pl

?Twoja Kariera? to cykl spotkań skierowanych do pracodawców i pracobiorców. W trakcie konferencji firmy otrzymają potężną dawkę wiedzy o lokalnych i ogólnopolskich trendach na rynku pracy. Osoby szukające pracy dowiedzą się, jak skutecznie zaplanować ścieżkę kariery i znaleźć wymarzone stanowisko. Spotkania, których partnerem jest monsterpolska.pl, odbywać się będą w sześciu miastach Polski od marca do czerwca br.

Spotkania ?Twoja Kariera? odbędą się w: Krakowie (11.03.2010), Wrocławiu (15.04.2010), Gdańsku (29.04.2010), Poznaniu (12.05.2010), Łodzi (27.05.2010). Ostatnie, podsumowujące spotkanie odbędzie się w Warszawie 6 czerwca. Organizatorem konferencji jest Wolters Kluwer Polska, zaś partnerem merytorycznym portal kariery monsterpolska.pl.

?Twoja Kariera? ma charakter otwartych spotkań biznesowych, poświęconych lokalnym rynkom pracy. Pracodawcy poznają najnowsze narzędzia stosowane w HR. Będzie również okazja do dyskusji o przewidywanych wyzwaniach rozwoju i skuteczności firm w latach 2010 ? 2011.

monsterpolska.pl zaprezentuje najnowsze rozwiązania w rekrutacji i zarządzaniu personelem. Uczestnicy ?Twojej Kariery? wezmą także udział w panelu poświęconym specyfice lokalnych rynków pracy. Podczas dyskusji monsterpolska.pl podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z najważniejszymi wyzwaniami zarządzaniem pracownikami.

Konferencja ?Twoja Kariera? to także doskonałe miejsce dla osób poszukujących pracy. Każde spotkanie ma zaplanowaną część skierowaną do szukających nowych wyzwań. Temat przewodni to przemyślane zarządzanie karierą. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak napisać poprawne CV, jak negocjować warunki współpracy z pracodawcami. Będą mieli też okazję do zadania pytań doświadczonym doradcom personalnym.

Satysfakcja z pracy, kariera rozwijająca się szybko i zgodnie z oczekiwaniami ? to wszystko efekt prawidłowego planowania i przygotowania. Ekspert portalu monsterpolska.pl – Dominika Staniewicz – opisze znaczenie dobrze przygotowanego CV i listu motywacyjnego oraz doradzi w jaki sposób i w którym momencie życia budować swoją ścieżkę kariery.

Wstęp na konferencje jest bezpłatny. Wymagana jest uprzednia rejestracja na stronie organizatora: http://www.kariera.abc.com.pl/

Informacje dodatkowe:

Firma Monster została założona w 1994 roku przez Jeffa Taylora. Od tego czasu stała się wiodącym internetowym serwisem kariery i światowym numer 1. w zatrudnianiu kadry kierowniczej. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Posiada strony w 50 krajach. Miliony ludzi odwiedziły serwis w poszukiwaniu pracy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesów rekrutacyjnych, sukcesywnie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na całym świecie.

Słowa kluczowe:

Monster, Monsterpolska, ogłoszenia o pracę, rekrutacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kierunek   #studi   #studia   #za