praca Wiadomości branżowe

Jakość życia oczami studentów

Terroryzm żywnościowy, jakość żywności i gastronomii, pomiary jakości systemu edukacji, jakość importowanych produktów odzieżowych, podnoszenie jakości przestrzeni publicznej oraz wiele innych interesujących tematów poruszanych będzie podczas III Konferencji Qualitas. Jakość, środowisko i produktywność w teorii i praktyce. Zapraszamy w czwartek, 26 kwietnia 2012 na Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Program spotkania znajduje się tutaj.

– Konferencyjne wystąpienia dotyczą tematyki z różnych dziedzin życia, jednak każde związane jest w pewnym stopniu z jakością, środowiskiem czy też produktywnością – mówi Klaudia Prinz z Naukowego Koła Jakości i Produktywności z Politechniki Gdańskiej, które wraz z QualiTeam z Uniwersytetu Gdańskiego organizuje tę konferencję.

Uwaga! Podczas spotkania przewidziany jest konkurs, w którym wygrać będzie można  szkolenia z zakresu zarządzania jakością. Pytania w quizie dotyczyć będą wystąpień prelegentów.

Zapraszamy 26 i 27 kwietnia na  Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Audytorium nr II, sala107. Warto podkreślić, że 18 kwietnia konferencja gościła na Uniwersytecie Gdańskim. 

 

 

Similar Posts