praca Wiadomości branżowe

Kadra zarządzająca znajdzie pracę w sprzedaży

Według analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl, pracodawcy z branży handlowej poszukują głównie osób na stanowiska menadżerskie. Dużą szansę na zatrudnienie mają także sprzedawcy. Aż 32% ofert pracy

Według analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl, pracodawcy z branży handlowej poszukują głównie osób na stanowiska menadżerskie. Dużą szansę na zatrudnienie mają także sprzedawcy.

Aż 32% ofert pracy publikowanych na portalu kariery monsterpolska.pl w branży handlowej dotyczyło kadry kierowniczej. Od kandydatów wymaga się oprócz dużego doświadczenia w zarządzaniu zespołem, zdolności komunikacyjnych oraz analitycznego myślenia.

Pracodawcy poszukują także sprzedawców i pracowników działów obsługi klienta. 26% ogłoszeń dotyczyło właśnie tych stanowisk. W tym przypadku się największe szanse mają przede wszystkim komunikatywni kandydaci, łatwo nawiązujący kontakty. Ponadto 18% ofert dotyczy doradców klienta. Takich osób poszukują szczególnie banki oraz firmy ubezpieczeniowe.

Co szóste ogłoszenie o pracę dotyczyło przedstawicieli handlowych, od których pracodawcy wymagają głównie dyspozycyjności, umiejętności negocjacji i prawa jazdy kategorii B.

Ponadto, w branży handlowej szansę mają również osoby znajdujące się na początku swojej kariery drogi zawodowej. Staże studenckie oferuje 6% firm.

Kandydaci poszukujący pracy w sprzedaży mają największą szansę na pracę w województwie mazowieckim, małopolskim i śląskim.

http://praca.monsterpolska.pl/

Informacje dodatkowe

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy