warsztaty

Konkurs dziennikarski, Writing for CEE

Konkurs dziennikarski “Writing for CEE” Bank Pekao SA i Grupa UniCredit zapraszają przedstawicieli mediów do udziału w siódmej edycji konkursu dziennikarskiego “Writing for CEE”, organizowanego

Konkurs dziennikarski “Writing for CEE”

Bank Pekao SA i Grupa UniCredit zapraszają przedstawicieli mediów do udziału w siódmej edycji konkursu dziennikarskiego “Writing for CEE”, organizowanego przez Austriacką Agencję Prasową i Bank Austria (UniCredit Group).

Konkurs, w którym dla autora najlepszego artykułu przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 5.000 euro, ma na celu promowanie debaty dziennikarskiej poświęconej problematyce integracji europejskiej. Ze względu na zasięg działania Grupy UniCredit, która jest pierwszą w pełni paneuropejską grupą bankową, zagadnienia związane z europejską kulturą i stylem życia są nam szczególnie bliskie. W naszej pracy oraz życiu codziennym robimy wszystko, aby premiować to, co łączy europejskie narody, a także czerpać nowe wartości z tego, co nas dzieli. To właśnie prace poświęcone takim zagadnieniom zapraszamy do udziału w ?Writing for CEE”.

Do konkursu można zgłaszać materiały opublikowane w dowolnym medium (prasa, radio, TV, Internet) w okresie od 1 sierpnia 2009 do 31 lipca 2010 roku. Termin nadsyłania kandydatur upływa o północy 31 lipca 2010 roku. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony przy okazji uroczystej ceremonii wręczania nagród, która odbędzie się pod koniec 2010 roku w Wiedniu. Wszelkie informacje na temat konkursu ?Writing for CEE” oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.apa.at/cee-award

Na liście laureatów nagrody z lat ubiegłych znaleźli się dziennikarze z Czech, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Austrii oraz Niemiec. Liczymy na to, że w tym roku reprezentacja polska będzie silna i zaznaczy swoją obecność wśród nagrodzonych.

Zachęcamy do udziału.

A to już wiesz?  Warsztaty dla uczniów szkół średnich

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy