praca

Księgowy Roku 2009 ? rozpoczęła się 2 runda eliminacji

Rozpoczęła się 2 runda eliminacji do Konkursu Księgowy Roku 2009. W etapie tym do uczestnictwa włączają się również studenci.

1 października rozpoczęła się 2 runda eliminacji do Konkursu Księgowy Roku 2009. Będzie trwała do 31 października. Uczestnicy rozwiązują test wielokrotnego wyboru składający się z 20 pytań. W tej rundzie swoją wiedzę i umiejętności sprawdzą również studenci, którzy na tym etapie rozpoczynają uczestnictwo w Konkursie. Spośród wszystkich Uczestników I etapu do półfinału przejdą po 3 najlepsze osoby z każdego województwa, łącznie 48 osób oraz 5 najlepszych studentów z całej Polski. Rejestracja uczestników oraz udział w eliminacjach są możliwe do 31 października 2009.
Formuła tegorocznej edycji pozwala najlepszym uczestnikom przybliżyć się do prestiżowego certyfikatu na dyplomowanego księgowego przyznawanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Certyfikacja obejmuje cztery stopnie kształcenia, które kończy uzyskanie certyfikatu dyplomowanego księgowego. Stanowi on rękojmię jego wysokich umiejętności i nienagannej postawy etycznej. Jest to niezwykle ważne zarówno z punktu widzenia samych księgowych, jak i pracodawców. Otrzymają oni bowiem w pełni mierzalne i rzetelne narzędzie oceny kwalifikacji zawodowych księgowych.
Szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.ksiegowyroku.pl

***

Konkurs Księgowy Roku organizowany jest od 11 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością i finansami. Biorą w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi i biegli rewidenci z całej Polski, a od 2006 r. także studenci, głównie kierunków ekonomicznych. Jury konkursu wybiera Księgowego Roku, 16 Najlepszych Księgowych Województw oraz laureata edycji studenckiej. Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy