Wiadomości branżowe

Kurs z matematyki na dobry początek studiów

W połowie sierpnia na Politechnice Gdańskiej rozpoczynają się intensywne, dwutygodniowe kursy przygotowawcze do studiów. 16 sierpnia rusza pierwsza edycja kursu, a kolejna rozpocznie się 29 sierpnia. Już trwają zapisy – w pierwszym przypadku zainteresowani mają czas do 12 sierpnia. Natomiast termin zgłoszeń na drugą edycję mija 26 sierpnia. Zajęcia odbywać się będą pięć dni w tygodniu, po trzy godziny lekcyjne. Kurs kosztuje 260 zł.

Aby stać się uczestnikiem kursu z matematyki należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej www.kursyzmatematyki.pg.gda.pl. Zgłoszenie można także wysłać na e-mail: [email protected]. Uwaga! Ważnym punktem rekrutacji jest dostarczenie potwierdzenia wpłaty osobiście lub drogą elektroniczną.

Pierwszy kurs startuje 16 sierpnia i kończy się 27 sierpnia, kolejny trwa od 29 sierpnia do 9 września. Każdego dnia ćwiczenia rozpoczynają się o godz. 9.00 lub 12.00 i trwają do godz. 15.00.

Dla studentów, którzy podjęli wakacyjną pracę lub podejmą studia w systemie zaocznym przewidziano możliwość utworzenia grupy rozpoczynającej zajęcia od godz. 16.00. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

Organizatorzy przewidują spotkania w 25–35 osobowych grupach, z uwzględnieniem wybranego przez kursanta kierunku studiów. Zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych Politechniki Gdańskiej.

Więcej pod adresem: http://www.kursyzmatematyki.pg.gda.pl/studia2011/index.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #osób   #Poczta Polska   #przez   #raz