praca Wiadomości branżowe

Marussia F1 Team wraz z Monster poszukują Junior Technician

Marussia F1 Team wraz z Monsterem poszukują talentu w ramach interaktywnej kampanii Cool Jobs. Nowe stanowisko oferuje światowej klasy szkolenia, podróże i ekscytujące wrażenia związane z wyścigami Grand Prix.

Nowy York, 20 czerwca 2012 – Marussia F1 Team poszukuje kandydatów na stanowisko, które może zmienić ich życie. Wspólnie z Monster®, światowym liderem rekrutacji internetowej, szukamy kolejnego talentu. Jest to trzecia z czterech ofert  “Cool Jobs” opublikowanych na stronach Monster. Ponadto wspólnie rekrutujemy na wiele innych stanowisk, które przyczynią się do komercyjnego i technicznego sukcesu zespołu Marussia F1 Team.

Zatrudniony na stanowisku Junior Technician będzie pracował w centrum technologicznym w Banbury w Anglii. Ta praca na pełen etat jest życiową okazją dla wykwalifikowanego kandydata. Nowy pracownik będzie miał szansę uzyskać kluczowe umiejętności potrzebne technikowi F1 oraz rozwinąć kompetencje, a także wspierać zespół Marussii na torze. Ponadto, będzie mógł w przyszłości pracować z zespołami z działów aerodynamiki, badań i rozwoju.

Aplikację do Marussia F1 Team można składać do końca lipca, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Pełna oferta tutaj.

„Jest to niepowtarzalna okazja dla osób, które chciałyby rozpocząć karierę w Formule 1. Wybrany kandydat będzie miał szansę uczenia się od najlepszych, możliwość przeżywania emocji związanych z wyścigami oraz bycia częścią drużyny” – podkreśla Katie Allen, przewodnicząca działu HR, Marussia F1 Team. 

„Poszukujemy osoby z dużymi zdolnościami technicznymi, ale także pracownika  potrafiącego szybko się uczyć i przystosować do nowego środowiska, dobrze radzącego sobie w stresujących warunkach i komunikatywnego” – dodaje.

Marussia F1 Team rekrutuje także na inne stanowiska, poszukując talentów z całej Europy. Dzięki współpracy z Monster, zespół zatrudnił już nowych pracowników, którzy stali się wartościowymi jego członkami. Do Marussii dołączyły już dwie osoby na stanowisko Design Engineer’a  oraz  Garage Technician, a także Travelling Composite Technician i Electronics Engineer.

Zobacz co mówią Hear Leon O’Rourke, Gearbox Mechanic i Ben Reynolds na temat ich pierwszych dni pracy w Marussia F1 Team: YouTube.

„Dla młodego kandydata, znalezienie dobrej posady w określonej branży nie jest łatwe. Jednak poszukujący pracy nie mogą tracić nadziei i muszą wierzyć, że mogą pojawić się tego typu okazje”,

radzi Ted Gilvar, wiceprezes, Global Chief Marketing Officer, Monster.  „Cieszymy się, że możemy współpracować z taką firmą jak Marussia F1 Team, w poszukiwaniu kandydatów na tak wiele ciekawych stanowisk. Mamy nadzieje, że zainspiruje to kandydatów do ciągłego poszukiwania swojej wymarzonej pracy”.

O Monster Worldwide

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

O Marussia F1 Team

Marussia F1 Team jest młodym i ambitnym zespołem angielsko – rosyjskim biorącym udział w zawodach Formuły 1.

Siedziba drużyny znajduje się w Centrum Technicznym Marussia w Banbury w Wielkiej Brytanii. Zespół w większości jest własnością rosyjskiej marki samochodów sportowych, Marussia, z siedzibą w Moskwie.

Przez dwa sezony obecności w zawodach F1, zespół przeżył wspaniałą przygodę. Założony w 2009 roku na mocy umowy Resource Restriction Agreement, która zmieniła zasady reklamowania sportu, umożliwiając wejście do wyścigów nowych zespołów. Marussia F1 Team był na czele nowej ery Formuły 1 wykorzystując potęgę Grupy firm Virgin należącej do Sir Richarda Bransona, jednego z założycieli, by stworzyć zamysł innowacyjnego zespołu rajdowego na przyszłość.

Ze strony technicznej zespół doświadczył już wiele, co nie powinno dziwić z uwagi na to że jako nowy wkroczył do tak ciężkiego i konkurencyjnego sportu jakim jest Formuła 1. Już w drugim sezonie, mając ambitne cele na przyszłość, załoga rozpoczęła współpracę z McLaren Applied Technologies, która zapewnia teamowi dostęp do najnowocześniejszych obiektów, które już pomagają zespołowi tworzyć konkurencyjne samochody na sezon 2012.

Głównym celem Marussia F1 Team jest włączenie Russian Grand Prix do kalendarza wyścigów w 2014 roku. Sukces na rodzimym torze znajdującym się w czarnomorskim kurorcie – Sochi to ostatni tego typu sprawdzian w tym ekscytującym etapie przygody zespołu rajdowego Marussia w wyścigach Formuły 1.

 

Similar Posts