praca

Miejsca pracy w Nowej Soli

Gedia Poland z Nowej Soli zwiększy zatrudnienie o niemal 200 osób. 100 z nich zacznie pracę jeszcze do końca tego roku

Rozwinięcie fabryki i powstanie nowych miejsc pracy stało się możliwe dzięki podpisaniu wieloletnich kontraktów na dostarczanie części samochodowych dla Opla i BMW.

W strefie ekonomicznej w Nowej Soli Gedia stanowi jednego z największych pracodawców. W obu fabrykach firmy do końca roku pracować grubo ma ponad 1000 osób. Do końca roku zatrudnionych zostanie 100 nowych pracowników. Kolejnych kilkudziesięciu w nowym roku dzięki kontraktom z Oplem i BMW.

Uwaga! Więcej informacji na temat poszukiwania pracy po powrocie do Polski znajdziesz w naszym POWROTNIKU w dziale dotyczącym POSZUKIWANIA PRACY W POLSCE

Szefowie firmy podkreślają, że nie odczuli kryzysu na rynku motoryzacyjnym tak mocno, jak wiele innych firm. Spadki były krótkotrwałe i szynko nastąpił kilkunastoprocentowy wzrost.

Pojawienie się nowych zamówień to nie tylko szansa dla niemal 200 nowych pracowników, ale także dla kooperantów Gedii, którzy mogą się rekrutować z grona lokalnych, małych firm.

Zamówienia Opla i BMW obejmują najbliższe sześć lat. Opel zamówił już podłużnice dla nowej wersji astry. Zamówienia BMW mają się pojawić za kilka miesięcy. Do tego Gedia produkuje tradycyjnie dla Citroena i Forda. Szefowie firmy pamiętając o perturbacjach na rynku chcą rozszerzać produkcję na kilku odbiorców, uniezależniając się od sytuacji jednego z nich.

Na podst. WUP
http://powroty.gov.pl/regiony/wydarzenia/t,Miejsca%20pracy%20w%20Nowej%20Soli,rid,772.html

hastagi na stronie:

#gedia nowa sól oferty pracy #gedia nowa sól praca #praca nowa sól gedia #praca nowa sól 2011 #praca sezonowa nowa sól #praca na wakacje nowa sól #praca nowa sól #praca na wakacje 2011 nowa sól #gedia dział zatrudnienia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy