Wiadomości branżowe

Monster wprowadza BeKnown? do telefonów komórkowych i iPhonów

BeKnown™ – aplikacja na Facebooka do budowania profesjonalnej sieci kontaktów –  jest już dostępna na iPhonach oraz systemach operacyjnych Android w Europie.

Wzrastająca popularność BeKnown™- aplikacji do tworzenia sieci kontaktów zawodowych na Facebooku –  stworzonej przez Monster Worldwide spowodowała, że wiodący portal kariery stworzył jej wersje na urządzenia mobilne. Teraz użytkownicy Facebooka będą mogli rozwijać swoją sieć kontaktów zawodowych  i nią zarządzać nie tylko przed monitorem komputera. Aplikacja od 14 września jest już dostępna w wersji na smartfony  pracujące w oparciu o system operacyjny Android oraz na iPhony. BeKnown będzie można używać także w telefonach komórkowych za pośrednictwem strony BeKnown mobile.

“Możliwość dostępu do sieci profesjonalnych kontaktów, a także odpowiednio przyporządkowanych ofert pracy, bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik jest dużym udogodnieniem na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy” – wyjaśnia Małgorzata Majewska z monsterpolska.pl.

“Cały czas udoskonalamy i rozwijamy BeKnown. Dlatego udostępnienie aplikacji w wersji  na urządzenia mobilne było dla nas sprawą priorytetową, biorąc pod uwagę jak dużo osób z nich korzysta” – powiedział Matt Mund, vice prezydent zarządu Monster.com. „W związku z szybkim wzrostem liczby użytkowników aplikacji, jej wersja mobilna będzie jeszcze bardziej użyteczna dla Internautów”.

Dzięki mobilnej stronie internetowej BeKnown oraz jej wersjom na iPhona i Androida, użytkownicy mogą korzystać z wielu opcji aplikacji bez konieczności siedzenia przed monitorem komputera.

Najbardziej funkcjonalne opcje wersji mobilnych BeKnown to:

  • Przeglądanie profili użytkowników
  • Tworzenie nowych kontaktów
  • Dostęp do aktualizacji
  • Przesyłanie wiadomości
  • Otrzymywanie powiadomień (dostępne tylko w wersji na iPhona)
  • Wyszukiwanie ofert pracy na stronie monsterpolska.pl
  • Przeglądanie ofert pracy zamieszczonych przez użytkowników

“Wszyscy wiemy, że kontakty zawodowe można pozyskać wszędzie. Na przykład na imprezie, czy nawet w urzędzie, kiedy odkrywamy, że osoba, którą właśnie poznaliśmy pracuje w firmie, z którą wiążemy plany zawodowe” – mówi Charles Purdy, ekspert Monster.com. „Dodanie tego kontaktu do sieci BeKnown w naszym telefonie komórkowym może mieć wpływ na naszą przyszłą karierę. Jest to idealna funkcja dla nastawionych na sukces profesjonalistów, ponieważ umożliwia im budowanie sieci kontaktów, niezależnie od tego gdzie się znajdują”.

BeKnown i jej wersje mobilne są częścią wielu rozwiązań stworzonych przez Monster Worldwide, ułatwiających poszukującym pracy znalezienie ofert pracy oraz umożliwiających pracodawcom dostęp do szerszego grona kandydatów. Aplikacja przenosi profesjonalny networking do odbiorcy masowego, włączając w to oferty wielu różnorodnych branż, np. sprzedażowej, inżynierskiej czy finansowej.

Dodatkowe informacje:

Połącz się z BeKnown:

  • Odwiedź blog  BeKnown i dowiedz się na temat najnowszych funkcji aplikacji
  • Śledź BeKnown na Twitterze
  • Screeny aplikacji znajdują się na stronie flickr

 

O Monster Worldwide

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

0 0 vote
Article Rating

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
e-zlecenie.pl
9 lat temu

i super – od razu jest dla Andka