praca Wiadomości branżowe

Monsterpolska.pl po raz czwarty zaprasza na Wirtualne Targi Pracy w 3D

Wszyscy, którzy poszukują nowej pracy lub myślą o jej zmianie, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rekrutacyjną pracodawców z całej Polski, i to bez wychodzenia z domu. IV edycja Wirtualnych Targów Pracy

Wszyscy, którzy poszukują nowej pracy lub myślą o jej zmianie, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rekrutacyjną pracodawców z całej Polski, i to bez wychodzenia z domu. IV edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl rusza 2 kwietnia 2012 r., a już od 26 marca można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl. Targi potrwają 5 dni i zakończą się 6 kwietnia.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to oryginalny i przede wszystkim wygodny sposób na znalezienie pracy czy pracownika. To idealne przedsięwzięcie dla tych, którzy są zapracowani i nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Do wzięcia udziału w targach wystarczy komputer i Internet. Dotychczas przeszło 360 tysięcy kandydatów odwiedziło Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl. Warto dołączyć do nich w obecnej edycji.

Podczas IV edycji naszych targów stawiamy przede wszystkim na interakcję pomiędzy kandydatami i pracodawcami. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. czaty i webinary. Dzięki temu osoby zainteresowane będą mogły bezpośrednio uzyskać informacje dotyczące danego stanowiska oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. To niepowtarzalna okazja, by dogłębnie poznać kulturę organizacyjną wszystkich firm biorących udział w Targach. Warto podkreślić, że platforma targowa będzie dostępna dla internautów 24 godziny na dobę.

Pracodawcy mają szerokie możliwości prezentacji firmy oraz bezpośredniego kontaktu z kandydatami. Podczas trwania targów zaplanowano wiele interesujących konferencji i szkoleń. Rekruterzy będą też mogli przeprowadzać video-spotkania z kandydatami.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znajdą się m.in. A-Team Recruitment, Cyklad sp. z o.o., Decathlon Polska,  DECORA S.A., Infosys, KPMG, Luxoft Poland, PARKER HANNIFIN MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O, PwC Polska, Urząd Pracy m. st. Warszawa, Telekomunikacja Polska S.A., Urząd Pracy m. st. Warszawa, Antal International, Chatham Financial, Contract Singapur, CORNING CABLE SYSTEMS Polska, EPAM Systems (Poland), GO Sport, Hays, IBM Polska, Makro Cash and Carry Polska, Morgan Stanley.

Patronami wydarzenia są: brief.pl, erp-portal.pl, grajwysoko.pl, Magazyn Office Manager, Magazyn Rekruter, menedzersprzedazy.pl, Personel i Zarządzanie, rynekpracy.pl, SAZ, oraz Student.pl.

www.dnipracy.pl

Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

 

 

Kontakt dla mediów:

Ada Wysocka
Triple PR
ul. Leszno 8/28 00-192 Warszawa

tel. 22 216 54 20;
[email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy