praca Wiadomości branżowe

Nabór do pracy w służbach mundurowych 22 maja w Rzeszowie

 

 

 

Przyjdź na Dni Kariery z kierunkami: Administracja i Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz Kosmetologia. 

Nabór do pracy w służbach mundurowych w WSIiZ

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza licealistów i studentów, którzy marzą o pracy w policji i wojsku na Dzień Kariery z kierunkami: Administracja i Bezpieczeństwo wewnętrzne. Impreza z mnóstwem wyjątkowych atrakcji odbędzie się już 22 maja (wtorek) w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ. 24 maja (czwartek) uczelnia zaprasza na Dzień kariery z Kosmetologią i Zdrowiem Publicznym. 

Fanatycy militariów i służb mundurowych, którzy myślą o studiach na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Administracja zdobędą wiele ważnych, konkretnych informacji z pierwszej (nie byle jakiej ręki) ? od ekspertów z Wojewódzkiej Komendy Policji oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rzeszowie.

Praca dla mundurowych 

Dzień Kariery ma przybliżyć pasjonującą pracę w służbach mundurowych. Żołnierze i policjanci zdradzą m.in. kto może ubiegać się o przyjęcie do służb mundurowych i jakie kryteria należy spełnić, by założyć wymarzony mundur? Poinformują tez o etapach postępowania kwalifikacyjnego. I najważniejsze – kandydaci do pracy w wojsku i policji będą mogli zostawić swoje CV – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

 

Plan Dnia Kariery z kierunkami Administracja oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne:

12.00 ? 12.45 – Wojewódzka Komenda Policji w Rzeszowie ?I Ty możesz zostać policjantem?, Sala KM 22, Prowadząca: mgr Iwona Jakubowska

12.45 – 13.15 – E-administracja. Nowoczesna Administracja, Sala KM 22

13.15 ? 14.00 ? Wojskowa Komenda Uzupełnień w Rzeszowie ?Kariera w służbach mundurowych?, Sala KM 22, Prowadzący: mjr Tadeusz Homa?

  

Dla pasjonatów kosmetologii i nie tylko

24 maja (czwartek) uczelnia zaprasza na Dzień kariery z Kosmetologią i Zdrowiem Publicznym. CEM odwiedzą eksperci z: ICN Polfa Rzeszów S.A. oraz Pro-Familia ? Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie.

– Chcemy pokazać przyszłym studentom Kosmetologii i Zdrowia Publicznego specyfikę pracy w farmacji i służbie zdrowia, możliwości rozwoju kariery w poszczególnych branżach – zdradza Urszula Pasieczna.

 

Plan Dnia Kariery z kierunkami Kosmetologia oraz Zdrowie publiczne:

11.00 ? 12.00 ? ICN Polfa Rzeszów S.A. ?Kariera w ICN Polfa Rzeszów S.A.? sala KM22, Prowadząca: Krystyna Pytel

12.00 ? 13.00 – Pro-Familia ? Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie ?Ścieżka zawodowa w Pro-Familii? sala KM 22, Prowadzący: dyr. Szpitala Specjalistycznego Pro – Familia Radosław Skiba.

 

Uczestnicy Dni Kariery będą mogli odwiedzić nowoczesne laboratoria WSIiZ, m.in.: zdalnej diagnostyki medycznej, spektrometrii i spektroskopii, mikroskopii.

 

 

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy