praca Wiadomości branżowe

Netia nagrodzona certyfikatem Top Employers za swoją wyjątkową ofertę dla pracowników

Netia to jedna z 29 organizacji, które otrzymały tytuł Top Employers Polska 2013. Jak wykazało niezależne badanie, przeprowadzone przez Instytut CRF, Netia wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy ? ta firma wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, właśnie zakończył tegoroczne badania polityki HRM oraz praktyk wielu polskich pracodawców. Netia S.A. należy do niewielu organizacji, które otrzymały certyfikat Top Employers Polska 2013.

Certyfikat Top Employers dla firm spełniających najwyższe standardy zarządzania zasobami ludzkimi przyznano już po raz czwarty i czwarty raz z rzędu w gronie wyróżnionych pracodawców znalazła się również Netia.

Badane organizacje zostały ocenione w następujących obszarach: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy. Certyfikat Top Employers otrzymały wyłącznie te firmy, które spełniły surowe kryteria badania.

 ?Wyjątkowa oferta dla pracowników, zapewniana przez Top Employers Polska, pokazuje, że zarządzanie talentem jest dla nich priorytetem.? – mówi Magdalena Kusik, Country Manager Polska w Top Employers Polska / Instytut CRF. ?Te firmy zapewniają swoim pracownikom nie tylko to, czego potrzebują oni w danej chwili, ale także to, co pomoże im w rozwoju kariery wewnątrz organizacji. Top Employers jasno pokazują, że cenią swoich pracowników i dbają o nich.? ? dodaje.

Top Employers to certyfikaty przyznawane przez Instytut CRF. Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie te firmy i organizacje, które spełniają najwyższe standardy w zakresie HR. Podstawą do przyznania certyfikatu są wyniki szczegółowego badania przeprowadzanego przez Instytut ? ocenie poddawane są m.in. wynagrodzenie i benefity, szkolenia, możliwości rozwoju, warunki pracy oraz kultura firmy. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych pracownikom firmy oraz audyt.

Instytut CRF (Fundacja Corporate Research Foundation) powstał w 1991 roku. Został założony jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, stowarzyszeń handlowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu promowania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut działa obecnie w dwunastu krajach na trzech kontynentach.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy