praca

Nowe miejsca pracy we Wrocławiu

Do końca przyszłego roku wrocławska Nokia Siemens Networks przyjmie do pracy w centrum operacyjnym kolejne 400 osób

Nokia Siemens zatrudnia dziś w stolicy Dolnego Śląska 1200 pracowników. Centrum rozwojowe NSN powstało po połączeniu działów sieciowych Nokii i Siemensa.

Dziś NSN jest największym ośrodkiem badawczym z branży telekomunikacyjnej. Z danych lokalnych mediów i “łowców głów” wynika, że firma jest wstanie zatrudnić nawet ponad zapowiadane 400 osób, z czego ponad połowę być może jeszcze w tym roku.

Uwaga! Więcej informacji na temat metod poszukiwania pracy po powrocie do kraju znajdziesz w naszym POWROTNIKU w dziale dotyczącym POSZUKIWANIA PRACY W POLSCE

Siemens otworzył Centrum Rozwoju Oprogramowania w 2000 r. W kwietniu 2007 r. połączono działy sieci telekomunikacyjnych Siemens i Nokia i powstała spółka Nokia Siemens Networks. Wrocławskie centrum zatrudniało wtedy około 600 ludzi.

Od tamtej pory przybyło już ponad 500 pracowników. Firma jest dziś czołowym dostawcą infrastruktury i usług dla branży telekomunikacyjnej. W Polsce zatrudnia ponad 1600 osób: w Warszawie, gdzie jest centrala i działy sprzedaży i serwisu, oraz we Wrocławiu

We Wrocławiu powstają rozwiązania i aplikacje w wielu obszarach najnowszych technologiitelekomunikacyjnych oraz sieci nowych generacji, takich jak stacje bazowe, systemy zarządzania siecią, sieci szkieletowe czy sieci optyczne.

Więcej informacji na temat bieżących rekrutacji we wrocławskim NSN na STRONIE INTERNETOWEJ

Na podst. Puls Biznesu i inf. wł.

http://powroty.gov.pl/regiony/wydarzenia/t,Nowe%20miejsca%20pracy%20we%20Wroc%C5%82awiu,rid,800.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #2009   #aby   #biznes   #br   #cel   #cen   #czas   #dla   #dom   #drugie   #dyrektor