Wiadomości branżowe

Obczaj ten sajt i zgarnij skuter!

Poszukiwany! Koala w czerwonym kapturku porwał koralikową Panienkę! Ostatnio widziany w sali gimnastycznej studiatoprzygoda.pl.

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz wszystkich poszukiwaczy przygód i nie tylko zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu internetowegoStudia to przygoda” przygotowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe.  Portal studiatoprzygoda.pl to miejsce, gdzie uczestnicy mogą wcielać się w postacinie z tej ziemi”, grać – a co najważniejsze wygrywać! Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia uczestników! „Szalona strona, już się zarejestrowałem i gram” – zachwyca się Agas – użytkownik portalu.  Klony, Bieg po wpis, czy Wagary – to zwariowane gry, w które grają bez wytchnienia użytkownicy portalu.

Konkurs trwa do końca maja. Wraz z kończącym się każdym miesiącem najlepszym i najbardziej aktywnym graczom przyznawane są super nagrody – iPody, skutery. Do jednego szczęśliwca, który przez cały okres trwania konkursu zdobędzie największą liczbę punktów  trafi Powerazer- profesjonalna przygodowa maszyna do skakania.

Portal ma charakter serwisu społecznościowego, uczestnicy mogą się ze sobą kontaktować, zapraszać znajomych oraz co najważniejsze poznawać nowych.

Ambasador akcji summita Tatsuro Muraki, japoński student, który przyjechał do Wyższych Szkół Bankowych na wymianę studencką do tej pory rozdał cenne nagrody – relacja z wręczenia skutera.

Studia to nie tylko nauka, egzaminy, książki – w Wyższych Szkołach Bankowych studia to przygoda, dlatego zapraszamy do udziału w świetnej, pełnej humoru zabawie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy