Wiadomości branżowe

Od vlogera do prezentera

Internautom Hania Knopińska znana jest nie od dziś. Jej przygoda z mediami zaczęła się od prowadzenia vloga o makijażu. Teraz Hania jest gospodarzem już drugiego programu na TLC. Jak to się stało, że z internetowej gwiazdy stała się telewizyjną osobowością? Oto historia Digitalgirl13. 20 marca 2008 roku Hania założyła swój pierwszy vlog na YouTube. Od tamtego momentu jej

Teaser

Internautom Hania Knopińska znana jest nie od dziś. Jej przygoda z mediami zaczęła się od prowadzenia vloga o makijażu. Teraz Hania jest gospodarzem już drugiego programu na TLC. Jak to się stało, że z internetowej gwiazdy stała się telewizyjną osobowością? Oto historia Digitalgirl13.

20 marca 2008 roku Hania założyła swój pierwszy vlog na YouTube. Od tamtego momentu jej kanał odwiedziło ponad 5 mln użytkowników. Hania jest ekspertem od makijażu. I co najważniejsze robi to, co lubi. Właśnie ten fakt został dostrzeżony przez stację TLC ? Hania, pełna pasji i pozytywnej energii została gospodarzem programu ?Mistrzyni makijażu?, gdzie w jej ręce trafiały kobiety, które uczyła jak nie tylko zatuszować niedoskonałości czy uwydatnić wdzięki, pomagała im również odnaleźć ich piękno. Vlogerka demonstrowała jak poprawić swój wygląd, a przez to także samopoczucie. Udzielała praktycznych porad i czyniła to z ogromnym urokiem, co tym bardziej pokochali widzowie TLC.

Z tego powodu Hania dostała od stacji propozycję poprowadzenia drugiego programu. Tym razem będzie ona przewodnikiem widzów po angielskiej serii ?Salonu ostatniej szansy?, w której podpowie, jak korzystać z zabiegów upiększających tak, by później tego srogo nie żałować. ?Salon ostatniej szansy? to także spotkania z ekspertami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, którzy udzielają porad ofiarom nieudanych operacji i zabiegów kosmetycznych. Ich wskazówki skomentuje dla nas właśnie Hania.

Sama vlogerka o swojej karierze telewizyjnej w TLC mówi: Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że moje życie zawodowe potoczy się w tak niesamowitym kierunku. Dzięki pasji do koloru, a konkretniej do makijażu i odwadze pokazania się w internecie, dostałam od stacji TLC szansę rozwijania się w całkowicie nowym kierunku. Praca przed kamerą jest dla mnie czymś całkowicie naturalnym i przynosi mi wiele satysfakcji ? chciałabym, aby każdy mógł w życiu robić coś co kocha i co sprawia mu radość.

Historia Hani pokazuje, że warto robić w życiu to, co się lubi, trzeba wierzyć w swoje marzenia, ale także konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Jak vlogerka wypadła w roli gospodarza już drugiego programu na TLC, o tym widzowie mogą się przekonać oglądając ?Salon ostatniej szansy? w każdą środę o 22.30.

Premierowe odcinki programu ?Salon ostatniej szansy?, prowadzonego przez Hanię, w środy o godz. 22.30 na TLC.

Źródło Discovery Networks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy