Wiadomości branżowe

Od vlogera do prezentera

Teaser

Internautom Hania Knopińska znana jest nie od dziś. Jej przygoda z mediami zaczęła się od prowadzenia vloga o makijażu. Teraz Hania jest gospodarzem już drugiego programu na TLC. Jak to się stało, że z internetowej gwiazdy stała się telewizyjną osobowością? Oto historia Digitalgirl13.

20 marca 2008 roku Hania założyła swój pierwszy vlog na YouTube. Od tamtego momentu jej kanał odwiedziło ponad 5 mln użytkowników. Hania jest ekspertem od makijażu. I co najważniejsze robi to, co lubi. Właśnie ten fakt został dostrzeżony przez stację TLC ? Hania, pełna pasji i pozytywnej energii została gospodarzem programu ?Mistrzyni makijażu?, gdzie w jej ręce trafiały kobiety, które uczyła jak nie tylko zatuszować niedoskonałości czy uwydatnić wdzięki, pomagała im również odnaleźć ich piękno. Vlogerka demonstrowała jak poprawić swój wygląd, a przez to także samopoczucie. Udzielała praktycznych porad i czyniła to z ogromnym urokiem, co tym bardziej pokochali widzowie TLC.

Z tego powodu Hania dostała od stacji propozycję poprowadzenia drugiego programu. Tym razem będzie ona przewodnikiem widzów po angielskiej serii ?Salonu ostatniej szansy?, w której podpowie, jak korzystać z zabiegów upiększających tak, by później tego srogo nie żałować. ?Salon ostatniej szansy? to także spotkania z ekspertami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, którzy udzielają porad ofiarom nieudanych operacji i zabiegów kosmetycznych. Ich wskazówki skomentuje dla nas właśnie Hania.

Sama vlogerka o swojej karierze telewizyjnej w TLC mówi: Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że moje życie zawodowe potoczy się w tak niesamowitym kierunku. Dzięki pasji do koloru, a konkretniej do makijażu i odwadze pokazania się w internecie, dostałam od stacji TLC szansę rozwijania się w całkowicie nowym kierunku. Praca przed kamerą jest dla mnie czymś całkowicie naturalnym i przynosi mi wiele satysfakcji ? chciałabym, aby każdy mógł w życiu robić coś co kocha i co sprawia mu radość.

Historia Hani pokazuje, że warto robić w życiu to, co się lubi, trzeba wierzyć w swoje marzenia, ale także konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Jak vlogerka wypadła w roli gospodarza już drugiego programu na TLC, o tym widzowie mogą się przekonać oglądając ?Salon ostatniej szansy? w każdą środę o 22.30.

Premierowe odcinki programu ?Salon ostatniej szansy?, prowadzonego przez Hanię, w środy o godz. 22.30 na TLC.

Źródło Discovery Networks. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts