praca

Ogłoszenia rekrutacyjne z GazetaPraca.pl na Nasza-klasa.pl

Serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl nawiązał współpracę z portalem społecznościowym Nasza-klasa.pl. W ramach partnerstwa na stronach portalu Nasza-klasa.pl publikowany będzie specjalny widget z ofertami pracy z serwisu GazetaPraca.pl, umożliwiający zamawianie newslettera oraz przesyłanie swoich aplikacji do bazy serwisu.

Stworzone przez GazetaPraca.pl i Nasza-klasa.pl rozwiązanie umożliwi użytkownikom portalu Nasza-klasa.pl zdefiniowanie parametrów wyszukiwania ofert pracy: wybór konkretnej branży, poszukiwanego stanowiska czy dopasowanie do miejsca zamieszkania.

Współpraca serwisu z portalem Nasza-klasa.pl ma na celu zwiększenie efektywności ogłoszeń o pracę publikowanych na GazetaPraca.pl oraz dalsze wzmocnienie wizerunku serwisu rekrutacyjnego.
20090724_3
– Cieszymy się, że partnerem GazetaPraca.pl został portal Nasza-klasa.pl, skupiający liczne grono użytkowników aktywnych na rynku pracy oraz młodych, którzy już wkrótce będą poszukiwać pracy. Dzięki tej współpracy dotrzemy z ogłoszeniami rekrutacyjnymi do nowych grup kandydatów, co, wierzymy przyczyni się do zwiększenia skuteczności akcji rekrutacyjnych prowadzonych przez pracodawców współpracujących z GazetaPraca.pl – mówi Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Grupy Gazeta.pl.

– Wspólnie z GazetaPraca.pl damy użytkownikom NK narzędzie, dzięki któremu będą mogli dopasować ofertę informacyjną naszego partnera do własnych potrzeb. Naszą propozycję skierujemy do grupy potencjalnie najbardziej zainteresowanej rynkiem pracy i zaproponujemy szeroki wachlarz opcji personalizacji przekazu. Samo narzędzie będzie rozwijane w miarę postępu współpracy – dodaje Dominik Czarnota, pełnomocnik zarządu ds. e-commerce Naszej Klasy.

Podpisana między serwisami umowa zakłada także prowadzenie wspólnych aktywności marketingowych serwisu GazetaPraca.pl z portalem Nasza-klasa.pl.

***
GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Z serwisu korzysta miesięcznie prawie 1,8 miliona użytkowników*, którzy mają dostęp do ponad 8 tys.** aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Oprócz ogłoszeń, w serwisie znajdują się także porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy oraz część społecznościowa i forum.
GazetaPraca.pl powstała we wrześniu 2006 r. Twórcy serwisu czerpią wiedzę o rynku pracy i rekrutacji m.in. z 14-letnich doświadczeń rynkowych dodatku ?Gazeta Praca” do ?Gazety Wyborczej”. Współpraca GazetaPraca.pl z dodatkiem ?Gazeta Praca” umożliwia pracodawcom rekrutację za pomocą oferty dwumedialnej. Dzięki niej ogłoszenia rekrutacyjne ukazują się w tym samym czasie w serwisie internetowym i w prasie docierając do użytkowników GazetaPraca.pl i prawie 2,1 miliona*** czytelników poniedziałkowej ?Gazety Wyborczej” z dodatkiem ?Gazeta Praca”.
* Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2009.
** Średnia dzienna, dane własne, wrzesień 2009.
*** Polskie Badania Czytelnictwa realizacja MillwardBrown SMG/KRC, czerwiec – sierpień 2009, N = 12 232, wskaźnik CDT-poniedziałek, opracowanie AGORA SA.

Nasza Klasa Sp. z o.o. prowadzi największy serwis społecznościowy w Polsce: nasza-klasa.pl (13 milionów aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca). W październiku 2007 r. 20% udziałów w firmie nabył niemiecki fundusz European Founders należący do braci Samwer. W styczniu 2008 właścicielem 70% udziałów w spółce stał się estoński Forticom. Firma posiada także społecznościowy serwis ?One” działający na Litwie, w Łotwie i Estonii oraz udziały w rosyjskich ?Odnoklassnikach”. Nasza Klasa pracuje obecnie nad przekształceniem serwisu w kompletną platformę komunikacyjną.

Similar Posts