praca

Operatorzy poszukiwani – zdobądź zawód

Prawdziwym hitem ojkazują się kursy zawodowe dla operatorów prowadzone przez Centrum Edukacyjne Omnibus w Stargardzie Szczecińskim.

Omnibus działa na stargardzkim rynku edukacyjnym od 1997 r. Od początku oferował studium zawodowe z oddziałami: informatyków, kosmetyczek, geodetów. W kolejnych latach powstały oddziały: technika ochrony fizycznej osób i mienia, technika obsługi turystycznej i opiekunkę środowiskową.

W tym roku pojawił się tez projekt finansowany z funduszy Unii Europejskiej, który pozwolił bezpłatnie zdobyć kwalifikacje z zakresu tworzenia stron internetowych. Rynek pracy wykazuje bowiem zapotrzebowanie na operatorów sprzętu budowlanego, twórców stron internetowych, grafiki komputerowej i kadr biurowych.

1070783_schoolboy
Największym hitem okazują się jednak kursy na operatorów sprzętu budowlanego: kopar-koładowarki, koparki jednonaczyniowej, ładowarki jednonaczyniowej, zagęszczarki i ubijaków wibracyjnych, przecinarki do nawierzchni drogowych, narzędzi udarowych ręcznych.

Centrum organizuje także kursy przekwahfikujące z zakresu: opiekuna osoby niepełnosprawnej, handlowca, kompleksowej obsługi biura, pracownika administracyjno-biu-rowego, kursy czeladniczo–mistrzowskie między innymi dla kucharzy, betoniarzy-zbrojarzy.

Więcej informacji i zapisy na kursy:
Centrum Edukacyjne Omnibus w Stargardzie
os. Zachód A5
tel./fax 091 578 22 03
kom. 697 554 434
e-mail: [email protected]

lub

Centrum Edukacyjne Omnibus w Szczecienie
ul. Mazowiecka 13
kom. 0725 35 35 35
e-mail: [email protected]

Na podst. Głos Koszaliński

http://powroty.gov.pl/regiony/wydarzenia/t,Operatorzy%20poszukiwani%20%20zdob%C4%85d%C5%BA%20zaw%C3%B3d,rid,786.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #2009   #aby   #cel   #celu   #cen   #centrum   #czas   #dla   #dom   #domu   #dwa