praca Wiadomości branżowe

Ostatni dzwonek. MBA ? studia dla ludzi z pomysłem

Przywódca strategiczny oraz zarządzanie strategiczne i zarządzanie w sporcie ? już tylko do niedzieli przyjmowane będą zgłoszenia na studia MBA prowadzone na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. To dobra inwestycja, bo

Przywódca strategiczny oraz zarządzanie strategiczne i zarządzanie w sporcie ? już tylko do niedzieli przyjmowane będą zgłoszenia na studia MBA prowadzone na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. To dobra inwestycja, bo zajęcia prowadzone są naprawdę przez specjalistów z całego świata, a program przewiduje wiele ćwiczeń praktycznych.

Studia dedykowane są dyrektorom, prezesom, menedżerom wyższego szczebla, właścicielom firm oraz innym ambitnym pracownikom przygotowującym się do objęcia stanowiska kierowniczego. Uczestnikiem programu MBA może być absolwent studiów I lub II stopnia dysponujący co najmniej trzyletnim doświadczeniem zawodowym.

Do wyboru są dwie anglojęzyczne specjalności ? zarządzanie strategiczne programami i projektami oraz zarządzanie w sporcie; oraz w języku polskim ? MBA przywódca strategiczny.

Studia trwają dwa lata. Nauka odbywa się w systemie zaocznym podczas comiesięcznych spotkań ? od czwartku do soboty.

? Od kilku lat wspólnie ze znajomymi z mojej grupy MBA z sukcesem realizujemy różne projekty biznesowe ? zapewnia Ewelina Sasin, absolwentka studiów MBA zarządzanie w sporcie, rocznik 2009-2011. ? Pieniądze zainwestowane w studia w krótkim czasie zwróciły się w efektywniejszym sposobie zarządzania firmą oraz bardziej przemyślanym systemie podejmowania decyzji. Uwieńczeniem mojej nauki na Politechnice Gdańskiej było znalezienie się w gronie finalistek konkursu Bizneswoman Roku 2010.

Ewelina Sasin jest właścicielką Studia Promocji PR Ewesa, pomysłodawczynią i założycielką portalu www.ladymama.pl, mistrzynią Polski w ściganiu się na skuterach wodnych.

Całkowity koszt studiów MBA mieści się w granicach 35-40 tys. zł w zależności od specjalności. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia rat. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.zie.pg.gda.pl/mba/. O szczegóły można również dopytać telefonicznie pod nr. 58 348 63 55. Rekrutacja trwa do 23 września 2012.

A to już wiesz?  PKO Bank Polski - w gronie najlepszych pracodawców

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy