praca Wiadomości branżowe

Pasjonaci gier komputerowych spotkają się na PG

25 wykładów, ciekawe warsztaty i konkursy z udziałem profesjonalistów z firm tworzących najlepsze gry komputerowe w Polsce. 31 sierpnia o godz. 13.00 na Politechnice rozpocznie się druga Krajowa Konferencja Wytwarzania Gier Komputerowych ?

25 wykładów, ciekawe warsztaty i konkursy z udziałem profesjonalistów z firm tworzących najlepsze gry komputerowe w Polsce. 31 sierpnia o godz. 13.00 na Politechnice rozpocznie się druga Krajowa Konferencja Wytwarzania Gier Komputerowych ?  WGK 2012.  Impreza potrwa do 2 września. Harmonogram spotkania znajduje się na stronie http://wgk.pgda.pl/schedule/

WGK 2012 to jedyna w Polsce konferencja dedykowana profesjonalnemu tworzeniu gier. Uczestniczą w niej programiści, designerzy, graficy, dźwiękowcy, producenci lub po prostu gracze, w tym goście z najważniejszych firm polskiego GameDevu ? m.in. CD Projekt RED, Techland, 11 bit studios, Vivid Games, etc. Główny wykład konferencyjny poprowadzą przedstawiciele firmy RIM, stojącej za legendarnymi smartfonami BlackBerry.

Poza spotkaniami naukowymi organizatorzy imprezy przygotowali też specjalną strefę dla graczy – Gamers Area. Zapraszamy przez cały weekend ? wstęp wolny!

? W Gamers Area proponujemy m.in. zabawę na jednym z kilku stanowisk PlayStation 3. Koniecznie zajrzyjcie na Gamers Area, zaproście też znajomych – zachęcaKacper Kwiatkowski, jeden z organizatorów konferencji.

Szczególnym punktem programu jest panel dyskusyjny pt. ?Wychodzenie z garażu, czyli pierwsze kroki w komercyjnym gamedevie?. Rozmowy dotyczyć będą pierwszych komercyjnych kroków w branży tworzenia gier.

Spotkanie twórców i amatorów gier komputerowych odbędzie się w dniach 31 sierpnia ?2 ­września w nowym budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

 

A to już wiesz?  Jak wygląda obraz zdrowia polskich pracowników?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy