Wiadomości branżowe

Podziel się swoimi sukcesami zawodowymi na Facebooku

Podziel się swoimi sukcesami zawodowymi na Facebooku 

Aplikacja BeKnown™ od Monster.com  sprawia, iż nawiązywanie kontaktów zawodowych jest naprawdę proste i szybkie

Monster jest jedną z pierwszych firm, która  wykorzystuje unikalne właściwości  Facebooka, dla  jeszcze lepszej integracji użytkowników  mediów społecznościowych z profesjonalnym rynkiem pracy.

Podczas konferencji Facebooka “f8”, Monster.com®, wiodący portal kariery i marka firmy Monster Worldwide, Inc., ogłosił uruchomienie nowych funkcji aplikacji BeKnown™ na Facebooka, które umożliwią użytkownikom dodawanie do profilu aktualizacji dotyczących ich zawodowych aktywności,  takich jak zmiany zawodowe, czy wykształcenie.  

 

„Integracja BeKnown z Facebookiem daje internautom nową możliwość uaktualniania ich statusu zawodowego, podkreślania ich kompetencji oraz szybszego rozwoju zawodowego”, wyjaśnia Matt Mund, vice prezydent  Monster Worldwide. „Użytkownicy mogą teraz dzielić się swoimi aktywnościami zawodowymi na Facebooku w bardziej zaawansowany i ciekawy sposób niż do tej pory. Nowe funkcje umożliwiają przekazanie bardziej kompletnych informacji na temat ich zawodowego wizerunku”.

BeKnown jest najszybciej rozwijającą się aplikacją na Facebooku (AppData wrzesień 2011). Mogą z niej korzystać osoby w 35 krajach, w 19 wersjach językowych. Jest również dostępna za darmo na systemach operacyjnych Android oraz na iPhonach.

Facebook od początku dawał użytkownikom różnorodne możliwość wyrażania siebie poprzez przekazywanie informacji o swoich dokonaniach zawodowych. BeKnown daje użytkownikom możliwość zaprezentowania profesjonalnego wizerunku oraz dzielenia się życiem zawodowym i osiągnięciami wśród znajomych. Poprzez stały i łatwy dostęp do ustawień aplikacji, mają oni pełną kontrolę nad sposobem dzielenia się swoimi aktywnościami.

Więcej informacji na temat BeKnown znajduje się na stronie http://apps.Facebook.com/BeKnown,  oraz na Twitter, oraz na blogu BeKnown.

 

O Monster Worldwide

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

Similar Posts