Aktualności

Położna. 3550 cudów narodzin. Spotkanie ze słynną położną Jeannette Kalytą

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Luty 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie ze słynną położną ? Jeannette Kalytą
Już w najbliższy czwartek, 13 lutego o godz. 18:00, Jeannette Kalyta odwiedzi warszawski salon Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej. Najbardziej znana polska położna opowie o swojej autobiografii ?Położna. 3550 cudów narodzin?.

Jeannette Kalyta to położna z ponad dwudziestoletnim stażem. Obecnie pracuje w Szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zdecydowanie można o niej powiedzieć, że jest rewolucjonistką w polskim położnictwie. Kalyta jest także założycielką Szkoły Rodzenia Jannette, w której wraz ze swoim zespołem stara się przekonać kobiety, że poród nie musi być trudnym i niemiłym doświadczeniem.

?Położna. 3550 cudów narodzin? to autobiograficzna opowieść popularnej położnej, w której opisuje pięć lat swojego niezwykłego życia zawodowego. Historia jej życia i pracy jest wzruszająca, momentami zabawna i jednocześnie głęboko prawdziwa. To niezwykły dokument cudu narodzin dziecka i mocny głos w społecznej dyskusji na temat podmiotowości kobiety w czasie porodu. Historie par i matek rodzących pod opieką Jeannette Kalyty wywołują żywe emocje i skłaniają do refleksji. Książka jest adresowana do rodziców oraz tych, którzy chcą nimi zostać.

Spotkanie z autorką książki ?Położna. 3550 cudów narodzin? to doskonała okazja do rozmowy na temat przebiegu ciąży i samego porodu ? jednego z najważniejszych przeżyć jakie w życiu doświadcza kobieta.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W blisko 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #oraz   #projekt   #raz   #sobie