pieniądze

PR-wydarzenie 2009

Podziel się swoją opinią i weź udział w konkursie ?PR-wydarzenie 2009? zorganizowanym przez Fundację internetPR.pl

Od 23 do 31 marca czekamy na odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jakie było najważniejsze PR-wydarzenie w 2009 roku i dlaczego? Wypowiedź należy zredagować w 500 znakach i przesłać za pomocą formularza konkursowego.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wyłoni 10 najciekawszych, najbardziej kreatywnych i zabawnych odpowiedzi i zamieści je na profilu internetPR na Facebooku, gdzie będzie można na nie głosować od 2 do 9 kwietnia.

Dwie odpowiedzi ? ta z największą liczbą głosów oraz wybrana przez Jury, zostaną nagrodzone wejściówkami* na IX Kongres Public Relations, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2010 roku w siedzibie WSIiZ w Rzeszowie!

W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie studenci, którzy nie ukończyli 26 roku życia**. Kierunek studiów może być dowolny, niekoniecznie związany z promocją i public relations.

Informacje o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie konkursowej.

Zapraszamy do udziału!

* Wejściówka obejmuje: udział w Kongresie (3 dni); udział w eventach (1 i 2 dzień); obiady podczas trwania Kongresu oraz przerwy kawowe; materiały kongresowe. Wejściówka nie obejmuje kosztów noclegów i przejazdu.

** Uczestnicy nie mogą ukończyć 26 roku życia przed 30.04.2010r.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy