praca

Praca czeka na kliknięcie

105 firm z 23 branż i 16 województw czeka od dzisiaj na kandydatów do pracy. Od 19 do 23 października wystarczy usiąść przed komputerem, by poszukać wymarzonego zajęcia wśród wielu propozycji, przygotowanych przez pracodawców dla uczestników X Wirtualnych Targów Pracy portalu Pracuj.pl.

Na stronie www.targi.pracuj.pl firmy prezentują oferty dla osób ze zróżnicowanym doświadczeniem i stażem zawodowym. Propozycje pracy znajdą zarówno studenci i świeżo upieczeni absolwenci, szukający pierwszej pracy, jak i doświadczeni specjaliści i menedżerowie, którzy zastanawiają się nad nowymi możliwościami rozwoju zawodowego.

Uczestnicy Targów, bez inwestowania czasu na dojazdy i research, nie ruszając się sprzed komputera, mogą rozejrzeć się za nowymi możliwościami na rynku pracy. Funkcjonalne pogrupowanie firm w 20 pokojach branżowych i 16 pokojach regionalnych ułatwia uczestnikom Wirtualnych Targów Pracy odszukanie propozycji zgodnych z zainteresowaniami oraz miejscem zamieszkania kandydatów.

X+WTP+Pracuj.pl_prezentacja+Grupy+PracujOd dziś do piątku pracodawcy będą mieli okazję rozwiać wątpliwości co do warunków zatrudnienia, poznać potrzeby kandydatów do pracy, a także zaprezentować swoją firmę jako przyjazną i otwartą, również w dobie kryzysu, co wyróżni ich na tle innych pracodawców. Informacje przygotowane przez pracodawców będą podane w nowoczesnej formie prezentacji multimedialnych i materiałów filmowych.

– Firmy, poszukując najbardziej utalentowanych kandydatów, coraz częściej korzystają z nowych narzędzi budowania wizerunku. Tradycyjne prezentacje coraz częściej wzbogacają materiałem filmowym. Firma ma okazję przedstawić siebie w mniej formalny sposób, a kandydat może zweryfikować swoje wyobrażenia o potencjalnym miejscu pracy. – mówi Przemysław Gacek, prezes zarządu Grupy Pracuj, właściciela portalu Pracuj.pl.

Podczas Targów uruchomione zostaną również czaty, w trakcie których uczestnicy u będą mogli zadać pracodawcom nawet najbardziej dociekliwe pytania. W tej edycji Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl odbędzie się ich aż 35, a na zapytania internautów będą odpowiadać członkowie zespołów HR, odpowiedzialni za rekrutację w swoich firmach. Podczas poprzednich Targów pojawiły się pytania m.in. o wymagania stawiane kandydatom, wynagrodzenia, ścieżki kariery, ale również o dress code i możliwość telepracy. Harmonogram czatów można znaleźć na stronie www.targi.pracuj.pl.

Similar Posts