praca

Pracuj w 3M

W związku z rozwojem inwestycji we Wrocławiu polski oddział amerykańskiego koncernu 3M otwiera przed studentami i absolwentami studiów technicznych możliwość odbycia praktyk studenckich. Chętni do stażu w dziale Technologii Wytwarzania, Jakości, Utrzymania Ruchu, Rozwoju i Planowania będą mogli wykorzystać dotychczasową wiedzę zdobytą podczas studiów. Praktyka w międzynarodowym koncernie, jednym z wiodących pod względem technologicznym na świecie, jest szansą na zdobycie ważnego doświadczenie pod okiem specjalistów. Może ona być pomocna w przyszłej pracy zawodowej.

1145897_rainbow_barsFirma 3M swoim stażystom gwarantuje udział w realizacji ciekawych projektów, kontakt z nowoczesnymi technologiami, a przede wszystkim ciekawe dla każdego młodego inżyniera wyzwania. Dodatkowym atutem jest fakt, iż ze względu na wielobranżową działalność koncernu istnieje możliwość zdobycia wiedzy z wielu odległych tematycznie dziedzin.

Odbywałam praktykę w 3M będąc studentką V-go roku wydziału Mechanicznego, na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Politechniki Wrocławskiej – mówi Anita Pawłowska. Praktyka w dziale Planowania Produkcji i Kontroli Zapasów była dla mnie na tyle interesująca, iż podjęłam decyzję o zmianie tematu pracy magisterskiej. Możliwość odbycia praktyk w 3M okazało się moją wielka życiową szansą. Pod okiem specjalistów zdobyłam bardzo ciekawe doświadczenie, zostały mi udostępnione dane i materiały, które mogłam wykorzystać w pracy magisterskiej, a przede wszystkim otrzymałam ofertę zatrudnienia. Od kwietnia 2008 jestem pracownikiem 3M.

Praktyki w 3M oferowane są absolwentom i studentom IV i V roku studiów technicznych na kierunkach pokrywających się tematycznie z działami. 3M u kandydatów poszukuje wysokich umiejętności interpersonalnych, znajomości języka angielskiego i obsługi MS Office, wysokiej umiejętności pracy w zespole, jak również motywacji do nauki, pracy i chęci pokonywania nowych wyzwań.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w firmie 3M proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV+list motywacyjny) w języku polskim i angielskim na adres e-mail: [email protected]

O 3M Poland
3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. Centrala mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. 3M w Polsce posiada zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu mieszczące się przy ulicy Kwidzyńskiej i Kowalskiej. W zakładach medycznych produkowane są m.in. znane konsumentom plastry marki 3M Viscoplast oraz sztucznie unieruchomienia marki ScotchcastTM. W zakładach przemysłowych mieszczących się przy ul. Kowalskiej produkowane są obecnie taśmy przemysłowe, ochronniki słuchu (popularne zatyczki do uszu) a wkrótce ruszy produkcja na potrzeby przemysłu lotniczego i kosmicznego. 3M Poland posiada w swojej ofercie ponad 10.000 produktów.

O 3M Company
Koncern 3M prowadzi działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w sześciu sektorach produktowych. Od ponad 100 lat dostarcza swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, praktyczne i łatwe w zastosowaniu. 3M dysponuje gamą 50.000 produktów. Jest liderem na wielu rynkach, m.in. na rynku przemysłowym, transportu i drogownictwa, telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych. Firma 3M Company znana jest z takich marek jak: CommandTM, Cuno, FiltreteTM, Littmann?, NexcareTM, Post-it?, Viscoplast, Scotch?, Scotch-BriteTM, ScotchgardTM, ScotchliteTM, Scotchprint? Graphics, ThinsulateTM, VikuitiTM

hastagi na stronie:

#viscoplast wrocław praca

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Parlamentu Europejskiego   #Radzie Unii Europejskiej   #ramach   #wsp