praca Wiadomości branżowe

Praktyczne wyzwanie

Pachnąca letnia łąka, plany rozwoju zawodowego i oszczędności w portfelu wcale się nie wykluczają. Startuje Forum Praktyki Gospodarczej – jeden z najstarszych konkursów dla wszystkich, którzy posiadają już dyplom ukończenia studiów. Całość rozgrywa się w Internecie, a swoją wiedzą i kreatywnością można w nim wygrać studia podyplomowe w Wyższych Szkołach Bankowych, które wspólnie z portalem Pracuj.pl organizują konkurs. Rejestracja trwa do 17 czerwca w serwisie www.forumpraktyki.pl

Zmagania dla osób z dyplomem magistra, inżyniera bądź licencjata składają się z dwóch części. I etap to test, który można rozwiązać do 17 czerwca. Najlepsi przejdą do II etapu. Tam od 18 do 24 czerwca będzie czekało zadanie otwarte (do wyboru jedno z trzech). Zwycięzca otrzyma bezpłatne studia podyplomowe, zaś laureaci kolejnych miejsc – bony edukacyjne ze zniżkami 80, 70, 60 i 50% na studia podyplomowe w Wyższych Szkołach Bankowych. Do rozwiązywania zadań mogą podejść absolwenci w całej Polsce, bowiem konkurs realizowany jest w przestrzeni internetowej. Nagrody, czyli studia podyplomowe będzie można zrealizować aż w 14 miastach w Polsce: Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Olsztynie, Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku, Grudziądzu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Chorzowie, Wrocławiu i Opolu.

Kliknij – po studia

Tematem tegorocznej edycji konkursu dla absolwentów wyższych uczelni są wyzwania związane z kreowaniem marki. Żeby je rozpracować, należy zarejestrować się w serwisie www.forumpraktyki.pl i przystąpić do rozwiązania testu, liczącego 15 pytań. Nie zabraknie okazji do wykazania się nie tylko marketingowymi teoriami ale przede wszystkim praktycznym wykorzystaniem wiedzy biznesowej. Głównym celem Forum Praktyki Gospodarczej jest podnoszenie kompetencji osób zainteresowanych naukami ekonomicznymi. O wyborze zwycięzców, rozwiązujących case study w II etapie, zadecydują eksperci – wykładowcy, praktycy biznesu oraz trenerzy związani z Wyższymi Szkołami Bankowymi. Najlepsi 2 lipca wygrają naukę na pachnących praktyką i płonących od żarliwych dyskusji studiach podyplomowych.

Urodzinowa niespodzianka

W tym roku konkurs, którego głównym partnerem jest lider na rynku portali rekrutacyjnych Pracuj.pl, obchodzi 20 urodziny. Z tej okazji grupa WSB umożliwia wykorzystanie nagród w swoich uczelniach aż w 14 miastach – Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Słupsku, Olsztynie, Włocławku, Grudziądzu i Łodzi. Forum Praktyki Gospodarczej to oprócz kreatywnych zadań w sieci możliwość spotkania i dyskusji ze specjalistami i ekspertami ze świata biznesu organizowanymi w miastach, w których działają Wyższe Szkoły Bankowe.

Przy realizacji Forum Praktyki Gospodarczej współpracują: Gazeta.pl Podyplomowe – największy serwis o studiach podyplomowych, Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego „Lewiatan”, portal internetowy Edulandia.pl, Niezależni Doradcy Finansowi z grupy Expander, serwis PRoto.pl – wszystko o Public Relations, przewodnik edukacyjny Studia-Podyplomowe.pl, serwis społecznościowy GoldenLine oraz Nowoczesnafirma.pl.

Organizatorem zmagań są Wyższe Szkoły Bankowe oraz portal Pracuj.pl.

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa niepublicznych uczelni biznesu, kształcących praktyków życia gospodarczego w 14 miastach Polski. Szczegółowe informacje, a także regulamin Forum Praktyki Gospodarczej, znajdują się w serwisie www.forumpraktyki.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy