firma praca

Rekrutacyjne video na monsterpolska.pl

Dzięki współpracy z serwisem CareerPlayer.com, użytkownicy monsterpolska.pl uzyskali dostęp do profesjonalnych filmów video, opracowanych dla osób poszukujących informacji o planowaniu kariery oraz rekrutacji. Ponadto na www.monsterpolska.pl pojawiło się wiele nowych materiałów o charakterze poradnikowym, przygotowanych przez renomowanych doradców w zakresie planowania kariery.

Dlaczego CareerPlayer.com? CareerPlayer.com to jedna z największych internetowych bibliotek filmów video, gromadząca profesjonalne materiały pomagające zaplanować karierę, zdobyć informacje branżowe i skutecznie przygotować się do procesu rekrutacyjnego. Co tydzień w Poradniku Kariery monsterpolska.pl publikowane będą nowe filmy video udostępnione przez CareerPlayer.com. Aby umożliwić użytkownikom sprawdzenie swoich umiejętności językowych, filmy dostępne będą w oryginalnej wersji językowej. Wkrótce pojawią się materiały z polskimi napisami.

Więcej porad na monsterpolska.pl

CareerPlayer.com nie jest jedynym nowym partnerem merytorycznym współpracującym na stałe z monsterpolska.pl W ciągu ostatnich trzech miesięcy serwis monsterpolska.pl nawiązał współpracę z ponad dwudziestoma partnerami z branży szkoleniowej, coachingowej, prawnej oraz HR:

*

Wydawnictwo Beck udostępnia artykuły z Monitora Prawa Pracy z zakresu prawa pracy, dedykowane pracodawcom, jak również publikacje z miesięcznika Edukacja Prawnicza, skierowane do studentów i absolwentów prawa
*

Ewa Żmuda-Jankowska, ekspert Cafe Carmel doradza jak kreować swój profesjonalny wizerunek
*

Dzięki Coaching Center, użytkownicy Monstera mogą skorzystać z porad dotyczących kierowania swoim rozwojem osobistym i zawodowym
*

Dominika Staniewicz, ekspert HR Brand wspiera osoby poszukujące pracy w zakresie przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i szukania pracy
*

Eksperci z Human Synergistics poprzez cykl artykułów eksperckich uświadamiają pracownikom, w jaki sposób kultura organizacyjna wpływa na ich efektywność indywidualną, grupową i organizacyjną

Niedługo rozpocznie się także miedzynarodowa współpraca z New York Times, dzięki której użytkownicy monsterpolska.pl uzyskają bezpłatny dostęp do bazy artykułów biznesowych.

?Zależy nam, aby użytkownicy serwisu monsterpolska.pl – poza ofertami pracy – mieli dostęp do unikalnej wiedzy, która ułatwi im rozwój zawodowy, skuteczność podnoszenie kwalifikacji i zwiększenie szans na znalezienie wymarzonej pracy. Stąd wiele projektów partnerskich, które uruchomiliśmy w ostatnich miesiącach.? ? powiedziała Małgorzata Majewska, Online Media Marketing Manager monsterpolska.pl. ??Mamy świadomość, że szukanie pracy to znacznie więcej niż wyszukanie ogłoszenia. Chcemy wspierać użytkowników nie tylko poprzez oferty pracy, ale również dostarczyć niezbędny know-how i zachęcić ich do spojrzenia na swoją karierę w szerszym kontekście i zachęcić do świadomego zarządzania nią? ? dodaje Małgorzata Majewska.

Informacje dodatkowe:

Monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 10 lat, wcześniej jako jobpilot.pl. Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Firma Monster Worldwide została założona w 1994 roku przez Jaffa Taylora. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Na sieć Monster składają się lokalne strony w ponad 60 krajach.

http://monster.netpr.pl/pr/163752/rekrutacyjne-video-na-monsterpolska-pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy