praca Wiadomości branżowe

Ruszają IV Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Już od dziś poszukujący nowej pracy, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rekrutacyjną pracodawców z całej Polski, i to bez wychodzenia z domu.  Rusza IV edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. To unikalne

Już od dziś poszukujący nowej pracy, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rekrutacyjną pracodawców z całej Polski, i to bez wychodzenia z domu.  Rusza IV edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. To unikalne połączenie technologii 3D i tradycyjnych targów pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą pracodawców z całej Polski.

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to oryginalny i przede wszystkim wygodny sposób na znalezienie pracy czy pracownika. To idealne przedsięwzięcie dla tych, którzy są zapracowani i nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Do wzięcia udziału w targach wystarczy komputer i Internet. Dotychczas przeszło 360 tysięcy kandydatów odwiedziło Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl. Wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować się na stronie www.dnipracy.pl. Udział w Targach jest bezpłatny.

Podczas IV edycji naszych targów stawiamy przede wszystkim na interakcję pomiędzy kandydatami i pracodawcami. Internauci mają do dyspozycji m.in. czaty i webinary. Dzięki temu osoby zainteresowane będą mogły bezpośrednio uzyskać informacje dotyczące danego stanowiska oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. Będzie można też skorzystać z ciekawych szkoleń i wykładów przygotowanych przez. A rekrutujący będą mogli poznać swoich potencjalnych kandydatów poprzez video-chaty i porozmawiać z nimi na żywo. Warto podkreślić, że platforma targowa będzie dostępna dla internautów 24 godziny na dobę.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach są  m.in. A-Team Recruitment, Cyklad sp. z o.o., Decathlon Polska,  DECORA S.A., Infosys, KPMG, Luxoft Poland, PARKER HANNIFIN MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O, PwC Polska, Urząd Pracy m. st. Warszawa, Telekomunikacja Polska S.A., Urząd Pracy m. st. Warszawa, Antal International, Chatham Financial, Contract Singapur, CORNING CABLE SYSTEMS Polska, EPAM Systems (Poland), GO Sport, Hays, IBM Polska, Makro Cash and Carry Polska, Morgan Stanley.

Patronami wydarzenia są: brief.pl, erp-portal.pl, grajwysoko.pl, Magazyn Office Manager, Magazyn Rekruter, menedzersprzedazy.pl, Personel i Zarządzanie, rynekpracy.pl, SAZ, oraz Student.pl.

A to już wiesz?  BeKnown? pomaga młodym kandydatom wejść na rynek pracy i dzielić się ich doświadczeniami na Facebook Timeline

www.dnipracy.pl

Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy