praca Wiadomości branżowe

Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Gdańskiej

W dodatkowym naborze Politechnika Gdańska oferuje 199 miejsc na studiach stacjonarnych I stopnia. Paleta kierunków jest szeroka. Do wyboru: ochrona środowiska (studia w jęz. ang.), technologie ochrony środowiska, fizyka techniczna – fizyka stosowana, fizyka techniczna – konwersja energii, inżynieria materiałowa, oceanotechnika – specjalności okrętowe, oceanotechnika – zarządzanie i marketing w gospodarce morskiej, transport. Na dokumenty czekamy od 1 do 8 sierpnia 2012 roku w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych. Listę osób przyjętych opublikujemy 10 sierpnia 2012 roku.

Osoby, które nie starały się wcześniej o przyjęcie na Politechnikę Gdańską, a chciałyby rozpocząć studia, muszą zarejestrować się w systemie eRekrutacja na stronie www.rekrutacja.pg.gda.pl, wpłacić 85 zł oraz do 8 sierpnia złożyć dokumenty w odpowiedniej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Natomiast kandydaci, którzy uczestniczyli w rekrutacji na Politechnice Gdańskiej korzystają z dotychczasowego konta.

W systemie eRekrutacja kandydaci wskazują preferowane przez siebie kierunki studiów. Należy jednak pamiętać, by uszeregować je w kolejności od tego najbardziej interesującego, po ten traktowany jako rezerwowy. Kandydat dostarcza dokumenty do komisji rekrutacyjnej wydziału, który prowadzi nabór na kierunek wskazany jako pierwszy na liście preferencji.

Lista wolnych miejsc na studia stacjonarne pierwszego stopnia:

ochrona środowiska (studia w jęz. ang.)

technologie ochrony środowiska

fizyka techniczna – fizyka stosowana

fizyka techniczna – konwersja energii

inżynieria materiałowa

ceanotechnika – specjalności okrętowe

oceanotechnika – zarządzanie i marketing w gospodarce morskiej

transport

 

Uwaga! We wrześniu Politechnika Gdańska ogłosi kolejny dodatkowy nabór na studia stacjonarne I stopnia. To szansa dla tych, którym nie powiodło się na maturze. Informacje o liczbie miejsc i kierunkach, na które będziemy rekrutować znajdą się na www.rekrutacja.pg.gda.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy