praca Wiadomości branżowe

Spotkanie dla dziennikarzy na PG ? w czwartek o technologiach podwodnych

Briefing dla dziennikarzy w sprawie nowej specjalności ?technologie podwodne? uruchamianej od lutego na Politechnice Gdańskiej, zaplanowano na czwartek, 10 stycznia 2013 o godz. 10.30. Spotkanie odbędzie się w budynku Oceanotechniki i

Briefing dla dziennikarzy w sprawie nowej specjalności ?technologie podwodne? uruchamianej od lutego na Politechnice Gdańskiej, zaplanowano na czwartek, 10 stycznia 2013 o godz. 10.30. Spotkanie odbędzie się w budynku Oceanotechniki i Okrętownictwa. Zapraszamy do sali nr 119 na pierwszym piętrze.

Dla niezorientowanych informacja ? do OiO najłatwiej trafić od strony ulicy Fiszera. 

Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele GE Engineering Design Center oraz władze wydziału, którzy opowiedzą o wspólnym przedsięwzięciu, programie studiów oraz perspektywach rozwoju zawodowego dla absolwentów kierunku. Będzie również czas na zadawanie pytań.  

Technologie podwodne to pierwsza tego typu specjalność w Polsce. Zostanie wdrożona dla studiów II stopnia na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa. Na studentów technologii podwodnych czekają m.in. płatne praktyki w EDC, a na absolwentów być może również praca w znanej korporacji.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy