Wiadomości branżowe

Startują Targi Pracy Pomorza Zachodniego

Najbliższa środa, 9 kwietnia, Szczecin – Targi Pracy zapraszają studentów, absolwentów i osoby, które szukają nowych wyzwań zawodowych. Kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy będzie czekało w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1. Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą zmienić coś w

Najbliższa środa, 9 kwietnia, Szczecin ? Targi Pracy zapraszają studentów, absolwentów i osoby, które szukają nowych wyzwań zawodowych. Kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy będzie czekało w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1.

Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą zmienić coś w sowim życiu zawodowym lub właśnie je rozpocząć, będą mieli ku temu wspaniałą okazję. Organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego Targi Pracy Pomorza Zachodniego, stwarzają możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą oraz zapoznania się jego ofertą i oczekiwaniami w swobodnej, niezobowiązującej atmosferze.

Wśród tegorocznych wystawców znajdą się m.in. firmy z branży finansowej, handlowej, produkcyjnej. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się przedstawiciele branży informatycznej. ? W dynamicznie rozwijającym się sektorze IT młodzi ludzie poszukują zatrudnienia, które da im nie tylko satysfakcję finansową, ale przede wszystkim ? możliwość ciągłego rozwoju. ? mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor polskiego oddziału brytyjskiej firmy Mobica, która na targach poszukiwać będzie zdolnych programistów poszukujących pracy przy ciekawych projektach informatycznych.

Swoją reprezentację podczas tegorocznej edycji targów będą miały także służby mundurowe, które przybliżą młodym ludziom specyfikę swojej pracy i procesu rekrutacyjnego.

Kilkaset ofert pracy, staży i praktyk, które będą czekały na gości tegorocznej edycji imprezy, to dobry powód, by w najbliższą środę zjawić się na targach. Organizatorzy podkreślają swobodą, sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów atmosferę, należy jednak pamiętać, że CV to niezbędny dokument na targach. Zarówno absolwenci zachodniopomorskich uczelni, wkraczający na ścieżkę kariery, jak i specjaliści z dużą praktyką, mają szansę tego dnia rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu zawodowym.

Targi Pracy Pomorza Zachodniego odbędą się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sowińskiego 1, w godzinach 9.00-15.00.

*                *               *

O firmie Mobica

Mobica Limited Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą z kapitałem brytyjskim, od ponad 7 lat funkcjonującą na rynku polskim z oddziałami w Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie i Szczecinie. Oferuje innowacyjne i kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania: od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Do grona klientów firmy należą m.in.: Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon. Mobica będzie jednym wystawców podczas Targów Pomorza Zachodniego.

Źródło MOBICA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy