Wiadomości branżowe

Studia to przygoda!

Serwis złożony z gier w konwencji komiksu. Pełne humoru zadania, w których do wygrania jest laptop! To wszystko czeka na uczestników zabawy na www.studiatoprzygoda.pl.

Portal ma charakter serwisu typu experience, gdzie użytkownicy budują swoją inicjatywę wokół niezwykłej przygody jaką są zadania logiczno-zręcznościowe. Internetowych stron z grami jest mnóstwo jednak studiatoprzygoda.pl wyróżnia kreacja oraz intryga spajająca gry w całość. Są nią postaci wspólne dla wszystkich zabaw, intra oraz elementy interaktywne budujące niepowtarzalny klimat. Graficznie portal przygotowany jest w konwencji komiksu w undergroundowej, ascetycznej stylistyce. Graficzne elementy zostały narysowane odręcznie i przeniesione na stronę w technologii Flash. Autorzy portalu świadomi użytych środków (czarno-biała kolorystyka i punktowy udział kolorów) stworzyli portal o spójnej i przemyślanej wizji artystycznej.

"studiatoprzygoda.pl to maksymalnie towarzyskie środowisko. Występuje tu prawie sto postaci! Naprawdę rożne typy się tu kręcą…. Wywiadu z niektórymi z nich nawet po 22 nie dało by się wyemitować. hehe, żartowałem. Większość z nich to całkiem sympatyczne osobniki. Niektóre grają tylko w epizodach, jakieś drugie albo i dalsze role. Prawdopodobnie nie wszystkich uda się Wam poznać bliżej a szkoda, bo na tyle ile ich znam (a wzięli się z mojej głowy!), to mogę powiedzieć, że są tego warci.”- mówi Marek Zielonka, plastyk, autor bohaterów i koncepcji graficznej.

Wystarczy zarejestrować się w portalu – wszystkie miasta i gry stoją przed graczami otworem. Nagrody główne to laptop i odtwarzacze mp4. Dodatkowo co miesiąc można wygrać jeden z 18 odtwarzaczy mp3.

Projekt został przygotowany przez grupę Wyższych Szkół Bankowych (w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu).

Kontakt: [email protected], 600 760 653

Similar Posts