praca

Sukces wykładowcy WSIiZ

Akademia Internetu ogłosiła dziś listę osób nominowanych do tytułu Człowiek Roku Polskiego Internetu. Nagroda zostanie wręczona podczas gali Webstarfestival w Warszawie. Jednym z kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia jest wykładowca WSIiZ – Mateusz Tułecki.

Mateusz Tułecki od dawna jest znany jako człowiek ?zakręcony” na punkcie Internetu. Swoją pasją i entuzjazmem zaraża nie tylko podczas zajęć. XRAII czyli Prześwietlanie Internetu – comiesięczne spotkania i dyskusje na temat wirtualnego świata; InternetBeta – ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja, okrzyknięta branżowym wydarzeniem roku. To najnowsze dzieła Mateusza Tułeckiego. Wiele miesięcy pracy, organizacji i dopinania wszystkiego na ostatni guzik – teraz zostało to docenione.

Wśród nominowanych przez Akademię Internetu znaleźli się: Rafał Agnieszczak – właściciel fotka.pl, Marcin Woźniak – dyrektor zarządzający ABROmedia Polska, Jarosław Sobolewski – dyrektor generalny IAB Polska, Andrzej Garapich – prezes PBI, czy Michał Brański, Krzysztof Sierota i Jacek Świderski z Grupy o2. – To jest dla mnie totalne zaskoczenie, jestem w szoku. – nie kryje zdziwienia sam nominowany. – Tym bardziej, że po raz pierwszy został nominowany do tej nagrody ktoś z uczelni, to zawsze są ludzie z branży – szefowie dużych firm. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie i prestiż, ale taka nominacja to też spora odpowiedzialność. – mówi Mateusz Tułecki. Jednak radość z tego wyróżnienia bierze górę nad obawami. – Bardzo się cieszę, to jest docenienie kilku lat moich działań. Dzięki temu teraz będzie nam też na pewno łatwiej organizować różnego rodzaju przedsięwzięcia, wpłynie to na ich promocję. – Jak na człowieka Internetu przystało, wykładowca WSIiZ dowiedział się o nominacji…właśnie tą drogą. – Zacząłem dostawać gratulacje od znajomych na Blip-ie, przez maile. Szczerze mówiąc do tej pory nie wiem co się dzieje. – opowiada Mateusz Tułecki – zaledwie kilka chwil po ogłoszeniu nominacji.

Finałowa gala Webstarfestival, na której dowiemy się kto został Człowiekiem Roku Polskiego Internetu odbędzie się 10 grudnia w Warszawie. Teraz, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować sukcesu i trzymać kciuki – za naszego człowieka.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #2009   #agencje   #albo   #anglia   #br   #cen   #chce   #czas   #dla   #dokumenty   #dom