praca

Targi Pracy Monsterpolska.pl już 8 października 2009 r.

Targi Pracy Monsterpolska.pl już 8 października 2009 r.

Kilkudziesięciu wystawców, ciekawe oferty pracy z różnych branż, możliwość spotkania z potencjalnym pracodawcą, dedykowany serwis internetowy oraz cykl warsztatów dla uczestników. To wszystko już 8 października 2009 r. podczas Targów Pracy Monsterpolska.pl Keep Poland Working w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Monsterpolska.pl zaprosił do wzięcia udziału w targach Keep Poland Working ponad 40 najbardziej pożądanych pracodawców. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Hewlett Packard, Bayer, Aviva, Makro Cash and Carry, Polkomtel, Faurecia i Nestle Waters. Większość ofert dotyczyć będzie miejsc pracy w Warszawie i woj. mazowieckim.
kew-logo-pl-fc
?Keep Poland Working to część naszego globalnego projektu. Chcemy wspierać lokalne rynki pracy w obecnej wymagającej sytuacji ekonomicznej. Edycje amerykańskie i odbywające się w kilku krajach Europy pokazały nam, że ta inicjatywa jest naprawdę potrzebna? ? powiedział Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe, Monster Worldwide Polska. ? ?Spodziewamy się, że polską edycję targów odwiedzi ok. 2 tysięcy osób. Wierzę, że dzięki różnorodności propozycji, jakie przygotowaliśmy na ten dzień, wielu odwiedzających zdobędzie wymarzoną pracę, a firmy z nami współpracujące cennych pracowników? ? dodał.

Podczas polskiej edycji targów nie zabraknie dyskusji panelowych z udziałem ekspertów, które odbywać się będę w sali nazwanej na tę okazję Monster Theatre. Odwiedzający targi będą mogli m.in. dowiedzieć się jak wyróżnić się spośród innych kandydatów i jak najskuteczniej poszukiwać odpowiedniej pracy. Uczestnicy targów otrzymają także broszury ? poradniki oraz będą mogli skorzystać z kiosków internetowych i przeszukiwać pełną bazę ofert pracy monsterpolska.pl.

Monsterpolska.pl przygotował dedykowany serwis internetowy, poświęcony warszawskim targom. Będzie on dostępny na dwa tygodnie przed imprezą. Poprzez stronę, wszyscy zainteresowani udziałem w targach będą mogli rejestrować się, przeglądać listę ofert pracy, jakie przygotowali wystawcy i wstępnie zadeklarować chęć udziału w spotkaniu z wybranymi pracodawcami. Pełna treść ofert będzie publikowana w serwisie do końca października br.

Europejska część cyklu targów objęła 16 imprez pod wspólną nazwą “Keep Europe Working”. W Stanach Zjednoczonych zorganizowano łącznie 140 edycji w 50 stanach pod hasłem “Keep America Working”. Dotychczas organizowane targi Monstera zgromadziły ok. 1000 wystawców oraz ponad 100.000 osób poszukujących pracy. Imprezy targowe serwisu kariery Monster.com są bezpłatne zarówno dla odwiedzających targi jak również dla pracodawców. Organizator zaprasza wszystkich do odwiedzenia targów 8 października 2009 r. w godz. od 10.00 do 19.00 (wejście główne PKiN, Warszawa).

Patronat honorowy nad imprezą obejmie Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych “Lewiatan” oraz Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia. W grupie patronów medialnych znajdzie się m.in. Rzeczpospolita, Wirtualna Polska, Polska The Times, Personel Plus, Miesięcznik KARIERA, Bankier.pl, TVN Warszawa, Warsaw Business Journal, Praca i Życie za Granicą, rynekpracy.pl, prnews.pl, NaszeMiasto.pl.

Informacje dodatkowe:

Firma Monster została założona w 1994 roku przez Jeffa Taylora. Od tego czasu stała się wiodącym internetowym serwisem kariery i światowym numer 1. w zatrudnianiu kadry kierowniczej. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Posiada strony w 50 krajach. Miliony ludzi odwiedziły serwis w poszukiwaniu pracy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesów rekrutacyjnych, sukcesywnie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na całym świecie.

Słowa kluczowe:

Monster, Monsterpolska, Keep Poland Working, rynek pracy, rekrutacja, oferty pracy.

Similar Posts