praca

Targi Pracy w Warszawie

8 października odbędą się w Warszawie Targi Pracy Monsterpolska.pl – “Keep Poland Working” z udziałem najbardziej poszukiwanych pracodawców na rynku.

W Targach weźmie udział ok. 40 najbardziej poszukiwanych pracodawców, m.in. KPMG, Hewlett Packard, Makro Cash and Carry, Bayer, Nestle Waters i wielu innych.

Targi będą służyć m.in. zaprezentowaniu aktualnych ofert pracy i informacji na temat miejsc i procedury przebiegu procesów rekrutacyjnych.

Targi są polską edycją niekomercyjnej inicjatywy firmy Monster, znanej witryny internetowej i pośrednika prezentującego oferty pracodawców. W Europie odbędzie się 15 podobnych imprez z cyklu “Keep Europe Working”. Pomysł jest kopią amerykańskiego projektu “Keep America Working”, gdzie przeprowadzono 140 takich spotkań.

Uwaga! Więcej informacji na temat metod poszukiwania pracy po powrocie do kraju znajdziesz w naszym POWROTNIKU w dziale dotyczącym POSZUKIWANIA PRACY W POLSCE

Projekt ma na celu ułatwienie kandydatom znalezienie atrakcyjnej pracy w czasach spowolnienia gospodarczego, a firmom – pomóc w skuteczniej rekrutować pracowników.

Przed terminem targów zostanie uruchomiony specjalny serwis internetowy, na którym kandydaci znajdą aktualne oferty pracy i wybrać te, które pasują do nich najbardziej. Formuła targów pozwoli odwiedzić wielu pracodawców na raz i odbyć kilka rozmów kwalifikacyjnych w ciągu jednego dnia.

Podczas targów nie zabraknie dyskusji panelowych z udziałem ekspertów, które odbywać się będą w sali zwanej Monster Theatre. Odwiedzający targi będą mogli m.in. dowiedzieć się jak wyróżnić się spośród innych kandydatów i jak najskuteczniej pozyskać wymarzoną pracę.

Rejestracja uczestników rozpocznie się w Internecie od początku października.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach 10.00-19.00.
http://powroty.gov.pl/regiony/wydarzenia/t,Targi%20Pracy%20w%20Warszawie,rid,794.html

Similar Posts