praca Wiadomości branżowe

Tydzień z Firmą

Tydzień z Firmą jest cyklem spotkań z firmami branży budowlanej. Przez cały tydzień na Politechnice Gdańskiej odbywać się będą ciekawe prezentacje i warsztaty dotyczące najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w budownictwie, np. Systemów suchej zabudowy, Wielorodzinnych budynków o konstrukcji drewnianej czy też systemów rozdziału powietrza.  

Tydzień z Firmą odbywać się będzie w dniach 16–26 kwietnia. Organizatorem spotkań jest Fundacja Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej im. Prof. Karola Pomianowskiego oraz Wydziałowa Radę Studentów.

Spotkania są dla studentów okazją, by zaczerpnąć informacji na temat ofert pracy i praktyk. Pomocą służyć będą specjaliści ds. marketingu i HR, którzy podpowiadać będą, jakie warunki należy spełnić w procesie rekrutacji do danej firmy.

Atutem Tygodnia z Firmą 2012 są warsztaty, podczas których studenci będą mieli okazję nabyć wiedzę praktyczną z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w branży budowlanej.

Harmonogram Tygodnia z Firmą znajduje się tutaj: http://pomianowski.org/index.php/projekty/tydzien-z-firma/harmonogram-2012

 

Similar Posts