praca

Tysiące kandydatów na Targach Pracy Keep Poland Working

Ponad 3000 zwiedzających i 1400 ofert zaprezentowanych przez 30 pracodawców ? to wynik targów pracy Keep Poland Working, które odbyły się 8 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Na dwie godziny przed zakończeniem targów Keep Poland Working (KPW) liczba odwiedzających osiągnęła ponad 3 000 osób. Poszukujący pracy mogli zapoznać się z 1450 ofertami w Warszawie i innych miastach Polski. Wystawcy, których pełną listę można znaleźć na stronie www.keeppolandworking.pl , nie tylko prezentowali dostępne stanowiska, ale także prowadzili z kandydatami wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Imprezie towarzyszyły szkolenia i prezentacje dotyczące metod skutecznego przygotowywania się do procesu rekrutacyjnego. Odbyły się m.in. przygotowane wspólnie przez monsterpolska.pl i Coaching Center indywidualne i grupowe sesje szkoleniowe, stanowiące sprawdzony sposób rozwoju zawodowego. Uczestnicy targów mogli wziąć udział w sesjach dotyczących:
– realizacji zamierzeń w pewniejszy, rozważniejszy i trwalszy sposób,
– przywództwa ? rozwoju umiejętności i świadomości wywierania wpływu na siebie samego i innych,
– płynności, harmonii i skuteczności w relacjach, współpracy i komunikacji,
– podejmowania decyzji ? klarowniejszych i przemyślanych wyborów i postanowień,
– rozwoju umiejętności/kariery ? bardziej świadomego rozwoju zawodowego.

Szkolenia i warsztaty prowadzone były w Monster Theatre , czyli sali konferencyjnej specjalnie przygotowanej na tę okazję. Eksperci ze Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia prowadzili warsztaty poświęcone prawidłowemu prowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej. Uczestnicy dowiedzieli się jak wywrzeć najlepsze wrażenie oraz mogli sprawdzić wiedzę zdobytą podczas indywidualnych rozmów.

– Frekwencja przerosła oczekiwania nasze i pracodawców, którzy wysoko ocenili poziom zgłaszających się kandydatów. Natomiast odwiedzający chwalili przydatność szkoleń i konsultacji w zakresie rekrutacji i dalszego rozwoju zawodowego.? powiedział Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe Monster Worldwide.

Wszystkich, którzy nie mogli targów organizatorzy zapraszają do odwiedzania strony internetowej www.keeppolandworking.pl. Będzie ona aktualizowana o kolejne porady i materiały poświęconymi rozwojowi z

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy