praca

Weź sprawy w swoje ręce

Ruszyła X edycja programu Forum Praktyki Gospodarczej. Do wygrania bezpłatne studia podyplomowe oraz bony edukacyjne.

Czy studia podyplomowe poszerzają horyzonty zawodowe? A może są okazją do doskonalenia posiadanych już umiejętności? Aby wziąć udział w konkursie należy do 22 maja zarejestrować się na stronach internetowych www.wsb.pl/forumpraktyki w I etapie rozwiązać test zawierający 15 pytań zamkniętych. Najlepsze osoby, przejdą do II etapu, a w nim należy odpowiedzieć na 3 krótkie pytania otwarte, tematyką obejmujące takie dziedziny jak marketing, Public Relations czy ekonomię.

Organizatorami są Wyższe Szkoły Bankowe w 9 miastach w Polsce: w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Opolu, Szczecinie, Toruniu oraz we Wrocławiu we współpracy z portalem pracuj.pl.

Jest o co walczyć na zdobywców największej liczby punktów czekają atrakcyjne nagrody – bezpłatne studia podyplomowe oraz bony edukacyjne dające zniżkę 80%, 70%, 60% oraz 50% do wykorzystania na wybranym kierunku w Wyższych Szkołach Bankowych.

Wyższe Szkoły Bankowe są liderami w nowoczesnym kształceniu w zakresie studiów podyplomowych wśród uczelni niepublicznych w Polsce. Słuchacze studiów podyplomowych mogą wybierać spośród ponad 150 biznesowych specjalności, m.in. finansów, zarządzania, coachingu, marketingu, czy logistyki. Więcej informacji o programie na stronie: www.wsb.pl/forumpraktyki

Informacji o konkursie udziela Joanna Chrzanowska ? tel. 0-61 6553524, e-mail: [email protected]

Similar Posts